Televizyon

İnci Ertuğrul’un koronavirüs molası kısa sürdü…Ekranlara dönüyor

Star TV’nin hafta içi her gün ekrana gelen programı, bir süredir dünyada hızla yayılan ve Türkiye’de de can almaya devam eden koronavirus salgını nedeniyle yayına ara vermişti. İnci Ertuğrul’un sunumuyla Star’da yayınlanan Gerçeğin Peşinde ekran mesaisine yeniden başlıyor.

Yapımcılığını Bloom Medya’nın üstlendiği Gerçeğin Peşinde, ekranların sevilen yüzü İnci Ertuğrul’un sunumuyla, hafta içi her gün Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.

Yaşanmış hikayeleri konu alan program, faili meçhul dosyaların karanlık yüzünü aydınlatacak. Kayıpların bulunacağı, ayrı kalanları kavuşacağı ve cinayetlerin ardındaki sır perdelerinin de açığa çıkacağı program izleyenleri derinden etkileyecek.

Hafta içi her gün 13.30’da, İnci Ertuğrul’un sunacağı programa; Adli Tıp Uzmanı Taner Güven ve Avukat Hasan Kocabey de uzman görüşleriyle katkı sağlayacak.

‘Gerçeğin Peşinde’, hafta içi her gün saat 13.30’da Star TV ekranlarından yayınlanıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu