Yaşam

İngilizce öğrenmek akademik yaşamınıza katkı sağlar

İngilizce öğrenmek ülkemizde küçük yaşlardan itibaren eğitim süreçlerinde hedeflenen bir olgudur. Geçtiğimiz yıllarda özellikle ilkokul 4 sınıftan itibaren İngilizce öğrenmeye başlayacak olan çocuklar günümüz koşullarında ana sınıflarından ve okulöncesi eğitim süreçlerinden itibaren İngilizce öğrenmeye başlarlar. İngilizce öğrenimi bu kadar yaygınlık kazansa da ne yazık ki eğitim sistemimizde İngilizce bilen birey sayısı oldukça azdır.

Okul öncesi dönemden bu yana İngilizce öğrenmek için çaba sarf eden birçok birey ve anne baba varken doğru tekniklerin kullanılmaması, İngilizce öğrenimi için yapılması gereken mutlak adımların atılmaması nedeniyle öğrencilerin ilerleyen çağlarda İngilizceyi doğru öğrenilmemesi söz konusu olmuştur. Özellikle dijital platformların yaygınlık göstermesiyle birlikte online İngilizce öğrenme süreci öğrencilerin yöneldiği yeni bir süreç olmuştur.

Speechify online İngilizce öğrenmeye katkı sağlar

İngilizce öğrenmenin en önemli yollarından ve en önemli adımlarından biri İngilizce konuşma pratiği yapabilmektetir. Özellikle dil okuluna gitmek ülke değiştirmek gibi imkanı olmayan bireylerin kurslara yazılmaktan kurslara yol parası yemek parası ayrı bir ücret ödemekten ziyade online ev konforunda birebir ders almaları daha fayda sağlayacaktır. Bunu hedefleri ve yola çıkan Speechify, kurulduğu günden bu yana öğrencilerin doğru bir şekilde öğrenimi maksadında faaliyet yürüten ve uygun bir şekilde ekonomik koşullarla hizmet veren öncü bir eğitim kuruluşudur.

Speechify, kurmuş olduğu sistem ile öğrenciler ve üst seviyede İngilizce konuşan eğitmenleri bir araya getirmektedir. Kurs hem düşük fiyatlarla mutlu öğrenciler sunmayı hem de kolay para iadesi gerçekleştirmeyi de garanti etmektedir. Yapılan araştırmalar İngilizce öğrenmenin en kolay gözünün İngilizce konuşarak öğrenmek olduğunu ortaya koymaktadır. Bu nedenle İngilizcenin yoğun olarak konuşulduğu 30 ve 60 dakikalık eğitim sürelerini kapsayan kursların online bir biçimde verilmesi neticesinde son derece büyük faydalar sağlandığı gözlemlenmiştir.

Speechify, her yaştan öğrenciye hitap eder

Speechify, hem akademik anlamda İngilizce öğrenmek isteyen hem çocuklarına İngilizce öğretmek isteyen hem de bu anlamda konuşma İngilizcesini geliştirmek isteyen bireylerin tercih ettiği bir eğitim kurumu olmuştur. Bireyler sadece akademik anlamda kendini geliştirmek maksadıyla değil çocuklarının da küçük yaşlardan itibaren İngilizce konuşmayı yazmayı ve anlamayı öğrenmeleri için de kursu tercih edebilirler.

Kurs öğrencilerin yol parası yiyecek içecek ve ulaşım gibi giderlerini bertaraf ederek evlerinin konforunda birebir özel İngilizce dersi almalarının sağlanması noktasında son derece ekonomik çözümler üretir. 30 ve 60 dakikalık periyotlar dan oluşan kurs içerisinde bireyler birebir olarak İngilizce öğretmenlerinden özel ders alır. Her seviyeden öğrencinin katılabileceği eğitimler de eğitmenler öğrencilerinin seviyesini belirleyerek ona göre bir akademik takvim oluşturur. Bu çalışma planı neticesinde öğrencilerin İngilizce konuşma ve İngilizce öğrenme konusunda son derece büyük ilerleme kaydettikleri hem veliler hem de katılımcılar tarafından gözlemlenmiştir.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu