Sosyal MedyaTeknoloji

Instagram yeni özelliklere doymuyor… İşte, Instagram’ın kullanıcıları sevindiren en son özelliği

Canlı yayın uygulamasına ABD’de başlayan ve diğer ülkelerde de geçmeyi planlayan Instagram yeni özelliklere doymuyor. Son yılların en gözde sosyal medyası Instagram, bu sefer de internetsiz ortamlarda bazı ekstra hamlelere izin veren uygulamasıyla gündemde…

2012 yılında 1 milyar dolar karşılığında Facebook tarafından satın alınan popüler fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram, bünyesine  eklediği yeni özellikleriyle kullanıcılarını mutlu etme çabasını sürdürüyor. Platform, yeni özelliği ile bir kez daha gündemde..

Bir süredir merakla beklenen özellik Instagram’ın son güncellemesi ile kullanıma girdi. Söz konusu özellik ile kullanıcılar beğendikleri bir fotoğrafı kaydetme imkanına kavuştu.

Aynı özellik sayesinde kullanıcılar bu karelere internetleri yokken (çevrimdışı) bile erişebilecek..
Instagram’da internetsiz kullanımın ilk adımı olarak adlandırılan kaydedilen paylaşımlar, Instagram’da beliren yeni bir sekmenin altında saklanıyor..

Bir paylaşımı kaydetmek için tek yapmanız gereken ise görselin sağ altındaki ayraç işaretine tıklamak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu