Sosyal Medya

İnstagram’a canlı yayın özelliği

Son yılların favori sosyal medya mecrası Instagram, yeni özelliğini duyurdu. Kullanıcılar artık arkadaşlarıyla birlikte Instagram’da canlı yayın yapabilecekler. Instagram, ilk olarak Ağustos’ta test etmeye başladığı ‘canlı yayına bir arkadaş davet etme’ özelliğinin kullanıma hazır olduğunu duyurdu.

INSTAGRAM KULLANICILARI CANLI YAYINA ARKADAŞ DAVET EDECEK

İnsanlara önemli anlarını paylaşmaları için daha fazla olanak sağlamayı amaçlayan Instagram, canlı yayın özelliğine bir güncelleme daha getirdi. Bu yeni özellik ile insanlar, bir arkadaşlarını davet ederek ortak canlı yayın yapabilecek, hatta geçtiğimiz ay sunulan yüz filtreleriyle eş zamanlı olarak oynayabilecekler.

SEÇİLEN KİŞİ DAVETİ KABUL ETTİĞİNDE…

Instagram canlı yayına birini davet edebilmek için o kişinin canlı yayını hali hazırda izliyor olması gerekiyor. İzleyiciler arasından seçilen kişi daveti kabul ettiğinde ekran ikiye bölünüyor ve ortak yayın başlıyor.

Canlı yayınla ilgili olarak Instagram’ın resmi blog sayfasında yeni özelliğin detayları ayrıntılı bir yazı yayınlandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu