Magazin

Instagram’da en çok takipçisi olan ünlü kim? İşte ünlülerin Instagram karnesi

Instagram şüphesiz son birkaç yılan damga vuran en gözde sosyal medya platformu haline geldi. Ünlülerin ya da fenomenlerin takipçi sayıları bir veri olarak kabul ediliyor. Ünlüler sosyal medyada da adeta birbirleriyle yarışıyor.Peki, Instagram’da en çok takipçisi olan ünlü kim? İşte, ünlülerin Instagram karneleri…

INSTAGRAM’DA EN ÇOK TAKİPÇİSİ OLAN ÜNLÜ KİM?

SERENAY SARIKAYA:Şu sıralar Bergen filmi için hazırlıklarına son sürat devam eden Serenay Sarıkaya’nın takipçi sayısı 9,2 milyon.

CEM YILMAZ: Bir süredir Serenay Sarıkaya ile aşk yaşayan Cem Yılmaz’ı 4,9 milyon kişi takip ediyor.

DEMET AKALIN: Yaptığı atarlı giderli şarkılarla yaz aylarına damga vuran Demet Akalın’ın takipçi sayısı 9 milyon.

SİNEM KOBAL: 2016 yılında oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile nikah masasına oturan ve ekranlardan uzak olan Sinem Kobal’ı 5,5 milyon kişi takip ediyor.

ZİRVEDEKİ İSİM 14.6 MİLYON TAKİPÇİYLE BURAK ÖZÇİVİT..

KIVANÇ TATLITUĞ: Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı Behlül karakteri ile şöhretin zirvesine çıkan Kıvanç Tatlıtuğ’un takipçi sayısı 3,2 milyon.

NESLİHAN ATAGÜL: Dizilerin ve reklam filmlerinin aranan ismi Neslihan Atagül’ü 8,9 milyon kişi takip ediyor.

BURAK ÖZÇİVİT: Burak Özçivit’in oyuncu eşi Fahriye Evcen de hatrı sayılır bir takipçiye sahip. Evcen’in 9,8 milyon kişi takip ediyor.Şöhreti Ortadoğu’ya uzanan Burak Özçivit’in takipçisi sayısı 14,6 milyon.

HANDE ERÇEL: Bir süredir ekranlardan uzak olan Hande Erçel sosyal medyada en çok takip edilen isimlerden. Erçel’in 12,1 milyon takipçisi var.

ACUN ILICALI : Televizyonun dahi çocuğu olarak anılan Acun Ilıcalı’nın takipçi sayısı 8,9 milyon.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu