İnternetSosyal MedyaTeknoloji

Instagram’ın akışla ilgili yeni güncellemesi kullanıcıların ilgisini çekecek

Sosyal medya Instagram, algoritmasında değişikliğe gidiyor. Instagram, kullanıcılarına daha çok yeni paylaşım göstereceğini duyurdu. Instagram, insanların akışı daha iyi kontrol etmelerini ve gönderilerin zamanında görüldüğünden emin olmalarını sağlamak için değişiklikler yaptığını açıkladı.

Instagram, ana sayfadaki akışla ilgili önemli değişikliğe gidiyor. Instagram, akışın beklenmedik bir şekilde otomatik olarak yenilenmesini değil, kullanıcılar istediğinde yenilenme seçeneğini geçerli kılacak. Instagram, “Yeni Gönderiler” butonunu test ettiğini duyurdu. Yeni güncellemeyle birlikte güncelleme butonuna basıldığında kullanıcılar, akışın en üstündeki yeni gönderilere yönlendirilecek. Butona basılmadığında ise kalınan yerden devam edilecek.

Instagram, kullanıcılardan alınan geri bildirimlere dayanarak, daha yeni gönderilerin akışta ilk sıralarda görünmesi olasılığının daha yüksek olmasını sağlayacak değişiklikler üzerinde çalıştığını da açıkladı. Bu değişikliklerle akışa daha taze bir his verilmesi ve insanların önem verdikleri anların kaçırılmaması hedefleniyor.

Kullanıcıların önem verdiği kişiler ve ilgi alanlarını paylaşmak, bağlantı kurmak için en iyi yer olmayı amaçlayan Instagram, önümüzdeki birkaç ay boyunca akışta yapılacak gelişmeler hakkında daha fazla bilgi paylaşacağını belirtti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu