Sosyal MedyaTeknoloji

Instagramın bir özelliği daha masaüstünden kullanılabilecek

Instagram, mobilden yapılabilen bazı uygulamaları masaüstünden de yapılabilmesinin önünü açtı.  Mobilden yapılan bazı şeyler bilgisayar başında da yapılabilecek.. Bir süre önce aktif hale gelen ve bugün itibariyle tüm kullanıcılara açılan mesajlaşma özelliği sayesinde dileyen PC başında da DM alıp gönderebilecek.

WhatsApp kadar olmasa da Instagram’ın DM özelliği de oldukça yoğun bir şekilde kullanılıyor. Özellikle gün boyu masa başında çalışanların hayatını fazlasıyla kolaylaştıran WhatsApp Destop sürümü, yazışmaları hızlandırırken, Instagram ise masaüstü sürümünde benzer bir iyileştirme yoluna gitti.

Instagram.com üzerinden hesabınıza giriş yaptığınızda DM butonunu da görebilirsiniz. Bu özellik sayesinde telefona bakmaksızın mesajlaşmalarınızı kolayca yapabilirsiniz.

Instagramda bilgisayar başında mesajlaşma dönemi başladı

Ancak Instagram’ın tek yeniliği bu olmayacak. Şirket, uygulamada kullanılan özelliklerin birçoğunun masaüstü sürüme kısa sürede geçirilmesini planlarken, herhangi bir teknik sorun yaşanmaması için bu adımları yavaş yavaş atmayı tercih ediyor.

Instagramda bilgisayar başında mesajlaşma dönemi başladı

Instagram.com ilk açıldığında sadece karşınıza çıkan fotoğrafları beğenmenize olanak veriyordu. Ancak sonrasında adım adım yeni özellikler kazanan Instagram web sürümü, hikayeleri de karşınıza getirmeye başladı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu