Spor

İnter’de gözden düşen Caner Erkin Galatasaray’ın gündeminde

İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) takımlarından Inter’de Roberto Mancini’nin yerine gelen Frank De Boer, milli futbolcu Caner Erkin’in daha çok mücadele etmesi gerektiğini söylemesi Caner Erkin’in İnter macerasını belirsizliğe sevketti. Milli futbolcu Caner Erkin’in adı Galatasaray ile anılmaya başladı bile. Galatasaray’ın da Caner Erkin’le ilgilendiği ortaya çıktı.

Galatasaray’ın Caner’i kiralama yoluna gidebileceği konuşuluyor.

GALATASARAY CANER’İ KİRALAMA YOLUNA GİDEBİLİR

Serie A’da yeni sezonun ilk haftasında Chievo’ya 2-0 yenilen Inter’in Hollandalı teknik direktörü, basında çıkan Caner Erkin’le ilgili futbolcunun Inter’deki geleceğine dair çıkan haberler konusunda konuştu.

Frank De Boer, Caner Erkin’le ilgili bir soru üzerine, Caner Erkin’in takımdaki yerini kazanması için çalışması gerektiğini ifade etti.

“CANER DAHA ÇOK MÜCADELE ETMELİ”

De Boer’in, “Bizim, birçok iyi kanat oyuncumuz var. Caner de onlardan biri. Ancak bugün tercihimi diğer oyunculardan yana yaptım. Bu, benim takımın başında geçirdiğim 1-1,5 hafta sonunda yaptığım değerlendirmeyle aldığım bir karardır. Caner daha çok mücadele etmeli.” diye konuşması teknik adamın Caner’i İnter’de düşünmediğine yoruldu.

ROBERTO MANCİNİ’NİN GİTMESİ CANER’E YARAMADI

İnter’de Roberto Mancini’nin yerine De Boer’in gelmesi Caner Erkin’e yaramadı. Milli futbolcunun İtalyan kulübündeki geleceği bir anda muammaya dönüşmesinin Galatasaray’a yarayabileceği konuşuluyor.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı