Medya

İnternet dünyasından adlarını duyuran kardeşler TGRT Haber’de program yapacak

TGRT Haber’de Yücel Koç’tan sonra genel yayın yönetmeni olarak göreve gelen Ercan Seki’nin kanaldaki yeni hamleleri dikkat çekiyor. TGRT Haber kanalında son günlerde yapılan bir dizi yeniliklerden birisi de özellikle İnternethaber sitesi ile gündeme gelen Hadi Özışık ve Süleyman Özışık kardeşlerin kanalda yeni bir programa başlayacak olmaları.

ÖZIŞIK KARDEŞLER TGRT HABER EKRANINDA

İnternethaber Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özışık ve İnternethaber yazarı Süleyman Özışık’ın yorumlarıyla TGRT Haber’de ekrana gelecek olan “Perde Arkası” programının ilk bölümü 17 Mayıs Çarşamba akşamı 22:00’da TGRT Haber ekranlarında olacak.
İLK DEFA PROGRAM YAPACAKLAR
İlk defa kendilerinin yapacağı bir programda karşı karşı gelecek olan Özışık kardeşlerin nasıl bir performans sergileyecekleri merak ediliyor.
Bilindiği gibi reytinglerde istenen sıçramayı gerçekleşmeyince TGRT Haber’de yeni bir yapılanma yaşanmış ve Ercan Seki kanalın tepe yöneticisi pozisyonuna gelmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu