İnternet

İnternetten Ysense Platformu ile Günlük 10 Dolar Kazanma Yöntemi

Bilindiği gibi internetten para kazanma konusu son yılların en çok ilgi gösterilen kazanç yollarından birisi oldu. İnternetteki fırsatları değerlendiren, bu araçlardan haberi olanlar hameleler yaparak para kazanmanın keyfini yaşıyorlar. Hatta bu kazancın dolar üzerinden olması da fırsatları daha cazip hale getiriyor.  İşte bu yöntemlerden biri de internetten günlük 10 dolar kazanmaya imkan veren: Ysense.com

Günlük en az 10 dolar kazanma yöntemi bir öğrenci veya ev hanımı için de oldukça tatmin edici bir rakam olabilir. Hele ki doların ve euro’nun bu kadar yükseldiği ve yükselmeye devam edeceği düşünülen şu günlerde.

Aşağıda kayıt işlemleri ve kazanç yöntemi ile ilgili daha detaylı bilgiler bulabileceksiniz.

Ysense’e Hemen Üye Ol ve Aylık 200 Dolar’dan Fazla Kazan!

İnternetten Günlük 10 Dolar Kazandıran Yöntem Nedir?

Öncelikle ysense.com adresine tıklayın. Açılan sayfada üyelik işlemlerinizi hemen kısa bir sürede halledin.Karşınıza çıkan sitenin İngilizce olması sizi korkutmasın. Gerekirse google translate’den de destek alabilirsiniz. Zaten bu sistemde asıl kazancı referans sistemi sayesinde kazanacağınız için yapacak fazla bir işiniz de olmayacak. Günde 10-15 dakika ayırıp bir iki siteye tıklama ve ücreti iyi ise bir anket yapmak yetecektir.

 Ancak yüksek kazançlı anketler belli bir zaman sonra ortaya çıkmakta.  Üstelik dolduracağınız çoğu anket Türkçe’dir.

Ysens’de Kazanç Yolları Nelerdir?

Sisteme giriş yaptığınız zaman karşınıza çıkan sayfada aşağıdaki kısımları göreceksiniz.

Yani bize kazanç imkanı sağlayan kısımları sıralarsak:

Paid Survey: Kazanç sağlamamız için açık olan (firmaların ki hariç) anketleri görebileceğiniz alan.

Cash Offers: Sistemin anlaşmalı olduğu sitelerde görev tamamlayıp kazanç sağlayacağınız kısım.

Crowdflower Task: Bu kısım ise Yandex Toloka Sitemi ile aynı gibidir. Yani verilen görevleri yaparak kazanç sağlarsınız.

Referrans: Bu kısım ise bizim asıl kazancımızı arttıracak olan kısımdır. Yani referans yolu ile kazanma kısmıdır. Size verilen referans linkini ile üye olunmasını sağlar ve kazancınızı arttırabilirsiniz.

Games: Site iş dışında oyun oynamanıza da imkan veriyor.

ClixAddon: Sitenin özel browser eklentisini indirebileceğiniz sayfadır.

Kısaca Ysense sisteminde anket doldurarak, görevleri yerine getirerek, oyun ve uygulamaları deneyerek, videolar izleyerek, siteleri ziyaret ederek ve yeni üyeler kazandırarak para kazanmak mümkündür. Burada benim en çok kullandığım yöntem ise referans sistemidir. Ne kadar çok öneriniz ile aktif üye olursa kazancınız o kadar çok olacaktır.

Ysense’de Nasıl Daha Çok Kazanırım?

İnternetten günlük 10 dolar kazanma yönteminde benim asıl kazancım referanslardan gelmektedir. Burada ki püf nokta ise aktif referanslar kazanmaktır. Yani tahmin ettiğiniz gibi benim referans sayım 1000 bile değil. Yani 200’den biraz fazla ve gün geçtikçe artıyor. Ben de zaten binlerce işe yaramayan referans yerine 100 tane aktif referansı tercih edebilirsiniz.

Daha fazla kazanç için ne yapabilir derseniz öncelikle sosyal medyayı iyi kullanın. Her sosyal ağda hesap açın. Facebook gruplarında, forumlarda ve ilgili sitelere yorum şeklinde linklerinizi bırakın. Hatta kazancınız çok arttıysa benim gibi küçük bir kısmı ile reklam verin. Mesela daha çok kazanmak isterseniz kazancınızın 10-15 dolarlık kısmını bu ay için reklamlara harcayabilirsiniz. Eğer kararlı olursanız yani sistemli çalışırsanız günde 10 dakika mobil telefonunuzdan giriş yaparak aylık 300 dolardan fazla kazanç sağlayabilirsiniz. Üstelik bu rakam her gün artmaktadır.

Hemen Üye Ol Sistemini Kur ve Aylık 200 Dolar’dan Fazla Kazan!

Ysense Ödeme Alma Yöntemleri

Ysense sistemi şuan için 3 şekilde ödeme yapmakta. Bu yöntemler ise Payooner, Skrill ve Tango Card şeklindedir. Skrill ülkemizde de kullanılan bir yöntem. Ama Payooner ile ödeme almak daha popüler. Payoneer Türkçe desteği de sunmaktadır.

Bol kazançlar…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu