ManşetYaşam

İntihar etmeden önce yaşadığı şiddeti sosyal medyadan paylaştı

Eşi ve eşinin ailesi tarafından gördüğü muameleye ve de şiddete daha fazla tahammül edemeyen Fatma Sarıaslan adındaki genç kadının intihar etmeden önce önce gördüğü şiddeti anlatarak yaşadığı şiddetin korkunç izlerini taşıyan fotoğrafları sosyal medya hesabından, paylaştığı ortaya çıktı.

İzmir’in Bornova İlçesi’ne bağlı Altındağ  semtinde yaşanan olayda, eşi H.S.’den ve yakınlarından şiddet gören 29 yaşındaki talihsiz genç kadınFatma Sarıaslan bunalıma girdi.

Sarıaslan’ın yakınlarının verdikleri ifadeye göre, hakkında koruma kararı da bulunduğu ileri sürülen Fatma Sarıaslan, dün gece yaşadığı şiddetin acısına daha fazla dayanamadı. Yaşadığı talihsiz olaylar nedeniyle kontrolünü kaybeden genç kadın,çok sayuda  ilaç içerek yaşamına son verdi.

Fatma Sarıaslan’ı evde hareketsiz bir halde bulan yakınları hemen polis ve sağlık ekiplerini çağırdı. Polisle birlikte eve gelen sağlık ekibi, yaptığı müdahale sonunda genç kadının hayatını kaybettiği belirledi.

fatma-sariaslan-facebook-foto

 

FACEBOOK’TAN PAYLAŞTIĞI FOTOĞRAFLAR YÜREK BURKTU

Bu arada Fatma Sarıaslan’ın, intiharından önce Facebook’taki sosyal medya hesabından, gördüğü şiddeti içeren korkunç fotoğrafları paylaştığı ortaya çıktı. Talihsiz genç kadının fotoğraflarında vücudunun pek çok yerinde morluklar bulunduğu dikkat çekiyor.

Hem eşi hem de eş,nin ailesi tarafından yaşadığı muamele karşısında intihar ederek yaşamına son veren Fatma Sarıaslan, Facebook’tan yayınladığı mesajında yaşadığı şiddeti şöyle anlatmış:

“Belki herkes bu boşanmada beni suçlayacak. Ama H.’nin dayısı ve kızı beni döverken H. kollarımı tutup güya beni savunurken darp raporu almamam için beni tehdit etti. ’Merdivenlerden düştüm diyeceksin’ dedi, ’Eğer şikayet edersen boşarım seni’ dedi. Bu saatten sonra bugün itibariyle H. denen şahıs ne oğlumun, ne de benim hayatımda yok. Artık bu konu hakkında konuşmak istemiyorum…yorum size kalmış….”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu