Yerli Dizi

İpek Karapınar Show TV’nin yeni dizi projesinin oyuncu kadrosunda

Pana Film’in sahibi ünlü oyuncu Necati Şaşmaz’ın artık rafa kaldırdığı Kurtlar Vadisi Pusu dizisinden sonraki yeni dizi projesi “Nöbet”in hazırlıkları son sürat devam ediyor. Oyuncu kadrosu her geçen gün genişleyen dizide başrol oyuncusu Saygın Soysal’ın partneri de belli oldu.

İPEK KARAPINA NÖBET DİZİSİNDE

Medyatava’nın haberine göre en son ATV’de yayınlanan Kırgın Çiçekler’de oynayan İpek karapınar, Nöbet dizisinin oyuncu kadrosuna transfer oldu.

Kış sezonunun iddialı projeleri arasında yer alan dizinin netleşen oyuncu kadrosu geçen günlerde açıklanmış; Yurdaer Okur, Saygın Soysal, Deniz Bolışık, İbrahim Kendirci, Kaan Sevi, Tuncay Beyazıt ve Kürşat Alnıaçık’la el sıkışıldığı duyurulmuştu.

NÖBET DİZİSİNDE “ZEYNEP” KARAKTERİNİ OYNAYACAK

Okuma provalarının önümüzdeki hafta başlaması planlanan “Nöbet”te Saygın Soysal’ın partnerini kimin canlandıracağı ise merak konusuydu. Son olarak “Kırgın Çiçekler” dizisinde başrol oynayan İpek Karapınar’ın dizide Murat Yüzbaşı’nın eşi Zeynep karakterine hayat vereceği öğrenildi.

Ocak ayında Show TV’de seyirciyle buluşacak olan “Nöbet” için Antalya Elmalı’da yeni bir kasaba inşa edilmiş, karakol olarak kullanılacak eski bir binaya 100 kişilik yatakhane, yemekhane ve eğitim alanları yapılmıştı. Ayrıca dizinin çekimlerinde kullanılması için askeri araçlar, helikopter ve askeri teçhizatlar temin edilmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu