Yerli Dizi

İPEK TUZCUOĞLU: DİĞER YARIM’IN GÜCÜ HİKAYESİNDE

İpek Tuzcuoğlu, Orhan Kılıç, Gonca Sarıyıldız, Nevra Serezli gibi isimlerin rol aldığı yeni dizi “Diğer Yarım” izleyiciden tam not aldı.

Meryem karakterini canlandıran İpek Tuzcuoğlu, “Senaryoyu okuduktan sonra çok beğendim. Hem hikaye hem senaryo güçlü ve başarılıydı. Doğal samimi ve içten yazıldığı belli bir işti. Hatta şaşırdım bile diyebilirim. Çünkü okuduğunuz bazı senaryolardan sonra pek te umutlu okumamaya başlıyorsunuz gelen projeleri. Hep söylediğim bir söz vardır “Günümüz dizilerinde  başrol hikayedir artık…” Diğer Yarım’ın gücü de hikayesinde ve bu hikayeyi harika rejisiyle süsleyen Veli Çelik’ tedir. Tüm oyuncu arkadaşlarımızla birlikte inandığımız, huzurla çalıştığımız ve NTC Medya tarafından çok emek verilen bir projenin parçaları olduk.”dedi.

Yönetmenliğini Veli Çelik’in yaptığı, senaryosunu ise Eda Tezcan, Gülbike Sonay Üte’nin yazdığı, aile ve mahalle yaşamı üzerine kurulmuş “DİĞER YARIM’’ her Cuma Atv’de ekrana geliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu