Yerli Dizi

İpek Tuzcuoğlu hangi diziye transfer oldu?

TRT 1’deyayınlanan ve büyük bir beğeni ile izlenen aile dizisi Baba Candır, yeni sezona sürprizlerle beraber başlayacak. Ünlü oyuncu İpek Tuzcuoğlu, Baba Candır’ın oyuncu kadrosuna dahil oldu. İpek Tuzcuoğlu, Baba Candır’da 40 yaşlarında, güzel ve alımlı bir kadın olan, Tıp Fakültesinden üstün başarı ile mezun olmuş, idealist Nöroloji Uzmanı Profesör Doktor Elif Başaran’ı canlandıracak.

Baba Candır’a transfer olmasıyla ilgili konuşan İpek Tuzcuoğlu şunları söyledi:

“Öncelikle TRT’ in Türkiye geneline erişimi ve son yıllarda başarılı işlere imza atmış olması seyredilme oranını fazlasıyla arttırdı. Bir oyuncu olarak bunun bir avantaj olduğunu düşünüyorum. Geçen yıldan bu yana televizyon seyircisinin çok sevdiği ve benimsediği bir aileye dahil olmuş olmayı da bir şans olarak görüyorum. Settar Tanrıöğen ve Tülay Bursa zaten yıllardır hayranlıkla seyrettiğim usta oyuncular. Genç oyuncularda gayet samimi ve sıcak bir karşılama yaptı. Zaten yönetmenimiz Emrah Kabakuşak da daha önceden çalıştığım ve başarılı bulduğum genç yönetmenlerden. MF Yapım’ın da titizlikle ve severek üzerinde durdukları bir proje. Bu sezonun sürprizleri ise Türk halkının duygusal kodlarını ve genç kuşağın komedisini iyi bilen senaristimiz Tayfun Güneyer’den gelecektir. Kah gülmeye kah ağlamaya hazır olun.”

Sinema oyunculuğunun yanı sıra Asmalı Konak Dizisindeki Dicle karakteri performansı ile hala konuşulan İpek Tuzcuoğlu, en son Star’da yayınlanan  ‘Dürüye’nin Güğümleri’ adlı dizide başrol oynamıştı.

İpek Tuzcuoğlu, daha önceden de ‘Avrupa Avrupa’, ‘Aşkın Halleri’, ‘Her şey Yolunda Merkez’ ve son olarak da ‘Diğer Yarım’ dizisi ile seyirciyle buluşmuştu.

Ayrıca, TRT TV Filmleri projelerinden biri olan ‘Ankara Yazı-Veda Mektubu’ sinema filmiyle bu yıl sinemaseverlerle buluşan Tuzcuoğlu, 7 Ekimde vizyona girecek Ermeni tehcirini anlatan Kervan 1915 filminde de Hayganuş isminde ermeni bir kadını oynadı.
KÜNYE

Yapım: MF Yapım

Yapımcı: Faruk Bayhan

Yönetmen: Murat Onbul

Senaryo: Tayfun Güneyer

Oyuncular: Settar Tanrıöğen, Tülay Bursa, İpek Tuzcuoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk, Özgün Karaman, Melis Tüzüngüç, Tolga Pancaroğlu, Dila Bayrak, Mehmet Ulay, Ertunç Tuncer, Fırat Albayram, Mehtap Altunok, Cengiz Tangör, Cansu Gültekin, Ayfer Tokatlı

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu