Magazin

Iraz Kaygılaroğlu’ndan sevenlerini üzen gelişme

2014 yılında evlenen oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten çiftinden kötü haber geldi. Kaygılaroğlu ve İşiten boşanma kararı aldıklarını duyurdu. İkili, görüş ayrılıkları nedeniyle ayrıldıklarını belirtti.

Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, kendisi gibi oyuncu olan Melis İşiten 2014 yılında nikah masasına oturmuştu.Uraz
2016 yılında kızları Ada dünyaya gelen ünlü çift boşanma kararı aldıklarını duyurdu.

Yaptıkları ortak açıklama ile anlaşmalı olarak boşanacaklarını söyleyen çift, boşanma nedeni olarak da görüş ayrılıkları olduğunu belirtti.

İşte ünlü çiftin menajeri tarafından yapılan o açıklama:

“Oyuncularımız Uraz ve Melis Kaygılaroğlu 2014 yılından bu yana evli bulunmaktadır. Evlilik birliği içerisinde geçen ve bugüne kadar gelinen süreç içerisinde her zaman birbirlerine sevgi ve saygı ile bağlı kaldılar. Evliliklerini kızları Ada ile taçlandırdılar.

Tabii ki, her evlilikte olduğu gibi eşler arasında bazı konularda görüş ayrılıkları, anlaşmazlıklar olabilir. Yaşanan bu görüş ayrılıkları bir zaman sonra evliliğin sorunsuz ilerlemesi önünde bir engel teşkil eder hal alabilir. Bugün gelinen noktada oyuncularımız ortak sürdürmekte olduğu hayatın temel prensiplerinde anlaşmazlıklar yaşamaktadır.

Bu nedenle birbirlerini severek başlattıkları evliliklerini sonlandırma kararı almış bulunmaktalar. Bu hususta yasal başvurular avukatları aracılığı ile gerçekleştirilmiştir. Kararları ne olursa olsun birbirlerine olan saygıdan en ufak bir eksilme olmaksızın, müşterek çocuklarının en iyi şekilde yetişmesi için bir anne ve baba olarak üzerlerine düşenleri fazlasıyla yerine getireceklerinden kimsenin şüphesi olmasın.

Her ikisinin de en büyük önceliği kızları Ada’nın huzurlu bir ortamda büyümesidir. Siz saygıdeğer basın mensuplarından ricamız, bu zor süreçte almış oldukları zor karara, ortada 3 yaşındaki kızları Ada’nın bulunduğu gerçeğini göz önüne alarak, saygı duyulması, tarafımızca verilmeyen veya teyit edilmeyen hiçbir beyanata itibar edilmemesidir.

Yaşadıkları bu zor sürece, hassasiyetle anlayış göstereceğinize olan inancımız tamdır.”

Melis İşiten, 4 gün önce eşi Uraz Kaygılaroğlu’nun bu fotoğrafını, “Tam buydun seni ilk gördüğümde. Güm güm. Kahkahası sokakları inleten adam. Kalbi kocaman çocuk. Hayat arkadaşım, yol ortağım. Allah seni kızımın başından eksik etmesin. İyi ki varsın!” notuyla paylaşmıştı. Kaygılaroğlu da eşine, “Canım benim! Seni de eksik etmesin” notuyla yanıt vermişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu