MagazinMüzik

İrem Derici ve Lider Şahin’den Harun Kolçak’a büyük sürpriz

Çeyrek Asır albümünde onlarca sanatçı Harun Kolçak’ın eserlerine düet yaptılar. Bunlardan biri de İrem Derici. İrem Derici önceki gün tedavi süreci ile yeniden hastaneye kaldırılan ünlü sanatçıyı sevgilisi Lider Şahin ile birlikte ziyaret etti. Şahin ve Derici, Harun Kolçak’a büyük bir de sürpriz hazırlamışlardı.

Prostat kanseri nedeniyle aralıklarla hastanede tedavi görmeye devam eden yeni albümünü de 9 Eylül’de çıkaracağını söyleyen Harun Kolçak aynı tarihte malasef hastanedeydi. Bunun üzerine İrem Derici ve Lider Şahin büyük bir sürpriz yaparak Kolçak’ın hastaneye yatmadan önce hazırlıklarını tamamladığı yeni albümü “Best Of”un ilk kutlamasını hastane odasında yaptılar.

Harun Kolçak Çeyrek Asır isimli, Harun Kolçak’ın best of şarkılarının ünlü şarkıcılar tarafından birlikte seslendirdiği albümünde İrem Derici de  düet yapanlar arasında. “Gir Kanıma” şarkısını 90’lı yılların prensi Harun Kolçak ile birlikte söyleyen İrem Derici, Best of albümünün kutlaması için aldığı pastanın mumlarını yakarak;  “Gir kanıma” şarkısını söyleye söyleye Harun Kolçak’ın yattığı odaya girdi. Derici “Çeyrek Asır albümün hayırlı olsun” diyerek mumları söndürmesi için Harun Kolçak’a övgüler yağdırdı. Harun Kolçak bu güzel jest karşısında çok duygulandı ve Derici’ye “Ne güzel bir insansın” dedi. Büyük bir duygu selinin yaşandığı o anda Derici, Harun Kolçak’ın elinden öperek “O senin güzelliğin” dedi ve kutlama devam etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu