Magazin

İrem Helvacıoğlu, Ece Erken ve Bircan Bali’nin kabusu oldu

ATV ‘de yayınlanan ‘Sen Anlat Karadeniz’in başrol oyuncusu  İrem Helvacıoğlu, “Biz en kralını bile doğradık. Bittin kızım sen!” diyerek kendisini ekranda  eden sunucular Ece Erken ve Bircan Bali’ye tazminat davası açmıştı. Helvacıoğlu, bu kez de Erken ve Bali hakkında ‘kişiliğe saldırı’ suçlamasıyla savcılığa başvurdu.

100 BİN LİRALIK TAZMİNAT TALEP EDİYOR

İrem Helvacıoğlu, Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz adlı magazin  programında kendisine tehditler savuran Ece Erken ve Bircan Bali’nin kabusu olmaya devam ediyor.

Sabah gazetesinin haberine göre; Bircan Bali ve Ece Erken’e 100 bin TL’lik maddi ve manevi tazminat davası açan İrem Helvacıoğlu, şimdi de ikiliyi savcılığa şikayet etti.

“YENİ YETME”, “NE OLDUM DELİSİ”

Helvacıoğlu’na “En kralını bile doğradık. Bittin kızım sen!” diyen Erken ve Bali, “Yeni yetme”, “Ne oldum delisi” gibi sözlerle de oyuncuyu hedef almıştı. Helvacıoğlu, kişiliğine saldırdıkları gerekçesiyle ikilinin cezalandırılmasını istedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu