Yerli Dizi

İrem Sak, Çukur’a veda etti

Çukur Selen öldü mü? İrem Sak Çukur’dan ayrıldı mı? şeklindeki sorular özellikle sosyal medyada çokça sorulur oldu. Çukur dizisinin son bölümünde yaşananlar Selen karakterini canlandıran İrem Sak’ın diziye veda ettiğini gösteriyor. Öte yandan ünlü oyuncunun sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar, onun Çukur’a veda ettiğini adeta doğruluyordu.

Çukur dizisinde İrem Sak ölerek diziye veda etti. İrem Sak’ın hayat verdiği Selen karakteri bu akşam Çukur’a veda etti. Çukur 4. sezon 20. bölümde İrem Sak rüzgarı esti. Çukur Selen neden öldü, neden diziden ayrıldı? İşte, konuyla ilgili detaylar…

Çukur dizisinde bugün Koçovalı’nın kalan üyeleri gibi Erdenetler’in bir üyesi de ölüm tehlikesiyle burun burunaydı! Çukur Selen, Cengiz Erdenet’in eşlerini öldürdükten sonra en tehlikeli olan Çağatay Erdenet diziye geri döndü! Çağatay Erdenet annesini öldüren Selen’i affetmedi.

Çukur’da Erdenetler’in tek düşmanı Koçovalılar ve Çukur değil. Cengiz Erdenet’in ölümü Selen’i kurtaramadı. Erdenetler’in büyük oğlu Çağatay’ın diziye dönmesiyle Selen de tehlike altına girdi. Çağatay Erdenet’in annesini öldüren Selen, kendi babasının intikamını aldı fakat kurtulamadı.

ÇUKUR’DA SELEN ÖLDÜ

Çukur Selen, kendi ailesinin, babasının intikamını aldı! Babasını öldürdüğüne emin olduğu Cengiz Erdenet’i Koçovalılar öldürdü, Cengiz Erdenet’in karılarını ise Selen! Fakat Selen bununla kurtulamadı ve kaçamadı. Annesinin intikamını almak isteyen Çağatay Erdenet, Selen’i affetmedi. Dizinin sonunda Selen’in üzerinin kapatılması, Çukur Selen öldü dedirtti.

Nitekim İrem Sak’ın sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar onun diziye veda ettiğini bir anlamda doğruluyordu.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu