Televizyon

İrem Sak’tan Güldür Güldür seyircisini üzecek açıklama!

Show TV’nin sevilen eğlence programı Güldür Güldür’le ilgili flaş gelişme. Uzun zamandır Güldür Güldür Show’un oyuncu kadrsosunda bulunan İrem Sak’tan kötü haber…Genç oyuncu projenin önümüzdeki sezonda da devam edeceğini ama kendisinin yeni sezonda Güldür Güldür’de olmayacağını duyurdu.

İREM SAK HABERİ INSTAGRA’DAN DUYURDU

İrem Sak, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Güldür Güldür sevenleri üzdü. İrem Sak, Güldür Güldür’den bir video paylaşımı yaptı.

“Toplam 165 bölüm 🙂 ne kadar yazsam çizsem asla duygularımı ve minnetimi özetleyemez. Demo çekiminden, bulunduğum son bölüme kadar.. her ana, her bölüme, her alkışa, her seyirciye sonsuz teşekkürler 🙏🏻 (Kafa karışıklığı olmasın, ekip sezon finali yaptı. Proje devam. Ben olamayacağım aralarında )” diye yazan İrem Sak’a takipçilerinden yapılan yorumlarda “sensiz olmaz” diyenlerin sayısı oldukça fazlaydı.

ÇAĞLAR ÇORUMLU’DA AYRILMIŞTI

Güldür Güldür’ün öne çıkan isimlerinden Çağlar Çorumlu, projeden ayrılmış ve Gülse Birsel’in yazdığı Star TV’de yayınlanan Jet Sosyete projesine transfer olmuştu.

İşte İrem sak’ın o paylaşımı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu