Magazin

Irma kasırgasının vurduğu Türk oyuncu Instagram’dan dua istedi

Amerika’yı kasıp kavuran Irma kasırgası nedeniyle Florida’da yaşayanlar kötü günler geçiriyor. Milyonlarca kişinin tahliyet ettiği eyalette yaşayan Türk oyuncu Ceyda Ateş ve sevgilisi Buğra Toplusoy da bu kasırgadan etkilenenler arasında… Ceyda Ateş halen neden Türkiye’ye dönememiş olmanın üzüntüsünü sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı ve dua istedi.

Bir süreden beridir sevgilisi Buğra Toplusoy ile Amerika’nın Florida eyaletinde yaşayan güzel oyuncu Ceyda Ateş, uçakların iptal olması nedeniyle ülkemize dönemediğini belirtti. Takipçilerinden dua isteyen Ceyda Ateş’in paylaştığı fotoğrafta korkusu ve üzüntüsü gözlerinden okunuyor.

“Mutsuzdu… Kasırgayı bekliyordu… ( Merak edenler, soranlar, hepinize teşekkür ederim. Şimdilik iyiyiz. Fırtına pazar günü geliyor. ‘Neden bir yere gitmiyorsun’ diye soranlar var. Uçaklar iptal ve biz Orlando’ya gidiyoruz ama oraya da geliyor. Sadece ‘otel biraz da olsa güvenli olur’ diye düşündük. Pazar günü zorlu bir gün. Şimdiden dualarını yollayanlar için teşekkür ederim. Hepinizi kocaman seviyorum. ”

Halen ABD’ye doğru beşinci kategoride ilerleyen Irma Kasırgası’nın ilk vuracağı eyalet olan Florida’da 5 milyon 600 bin kişinin tahliye edilmesine karar verildiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu