Magazin

Irmak Atuk: Oyunculuk bana göre değil

Şu sıralar TV8’de magazin prohramı sunan manken Irmak Atuk, podyumlarda da boy göstermeye devam ediyor. Forum Fashion Week 2016 kapsamında podyuma çıkan Atuk, sunuculuk, oyunculuk ve de mankenlik meslekleriyle ilgili ilginç açıklamalar yaptı. Irmak Atuk, oyunculukla ilgili bir soru zerine “Oyunculuk bana göre deği” açıklamasını yaptı.

Forum Fashion Week 2016’da birbirinden özel etkinliklerle ikinci gününde de moda rüzgârı irmak-atuk-1esmeye devam etti. Irmak Atuk’un podyuma çıktığı defile ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Zengin marka karmasıyla Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Forum İstanbul, bu yıl 7’ncisi gerçekleştirilen Forum Fashion Week kapsamında düzenlediği etkinliklere önde gelen markaların yer aldığı bir defile ile devam etti. Forum İstanbul’da gerçekleştirilen çok özel defilede başarılı sunucu ve manken Irmak Atuk podyuma çıktı.

7 yıldır devam eden böylesine başarılı bir moda organizasyonunda yer almaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Atuk: “15 yıldır bu işin içerisinde yer alan biri olarak her defile öncesi aynı heyecanı duyuyorum’’ dedi.

Atuk: “Oyunculuk bana göre değil”

Şimdiye kadar 100’ü aşkın defilede yer aldığını söyleyen Atuk, mankenliğin yanı sıra sunuculuk yapmaktan da keyif aldığını belirtti. Yaklaşık üç yıldır sunuculuk hayatına devam eden Irmak Atuk: ‘’Bir dönem oyunculukta yaptım, ama oyunculuğum bana göre olmadığını düşünüyorum çünkü çok sabırsızım.

irmak-atuk-2

Oyunculukta bekleme süresi çok fazla, o sürede maalesef benim enerjimi alıyor. Oyunculuğu çok severek yapmak gerekiyor, ben çok sevemedim” dedi.

irmak-atuk

Bu yılın modası rengarenk trençkotlar

2017 Sonbahar-Kış koleksiyonlarına değinen Irmak Atuk: “Bu sezon kadifeler karşımıza çıkacak elbiseden pantolonlara kadar hemen hemen her parçada kullanıldığını göreceğiz. Bununla birlikte rengârenk trençkotlar bu yıl sokakları renklendirecek” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu