İş Bankası Ağustos Sonuna Kadar 400 TL Maxipuan Veriyor! Market Alışverişi Yapacaklar Dikkat

Ağustos ayının ilk gününde başlayan ve son gününe kadar devam edecek olan 400 TL’ye varan Maxipuan kampanyası ile ilgili İş Bankası tarafından detaylı açıklama yapıldı. Maximum kart ile yapılacak market alışverişlerinde 400 TL’ye kadar Maxipuan sağlanacağının duyurulmasına ardından, kampanyaya nasıl katılım sağlanacağı, kampanya çerçevesinde kimlerin maxipuan elde edebileceği ve fırsata hangi kartların dahil edildiği merak konusu oldu. İş Bankası da resmi internet sitesinden kampanyanın ayrıntılarına dair açıklamada bulundu.

İş Bankası 400 TL Maxipuan Veriyor

Maximum kart ile market alışverişlerinde 400 TL’ye varan Maxipuan sağlanacak olan kampanya ile ilgili yapılan açıklamaya göre, 1-31 Ağustos 2023 tarihleri arasında Maximum Kart ile Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde yapılacak olan 500 TL ve üzeri ikinci ve sonraki her peşin alışveriş için 40 TL, toplam 400 TL MaxiPuan sağlanacak. Fırsattan yararlanmak isteyen kişilerin Maximum Mobil’de veya İşCep’te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklaması gerekirken, İş Bankası Maximum, Maximiles, Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, İş Bankası Bankamatik Kartları ve Maxipara Kart kullanılarak yapılan alışverişler, market sektöründe yer alan mağazaların sanal mağaza ve/veya mobil uygulamalarından yapılan market alışverişleri kampanyaya dahil edildi. Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, farklı ürün kategorilerinde satış yapan e-ticaret firmalarından yapılacak alışverişler kampanya çerçevesinde değerlendiremeyecek.

Ağustos Ayı 2023 İş Bankası Güncel Kampanyalar

1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olan kampanya çerçevesinde 400 TL’ye varan Maxipuan sağlanırken, ilgili kampanyanın detaylarına erişmek isteyen kişiler İş Bankası’nın resmi internet sitesinde yer alan kampanyalar bölümünü ziyaret edebilirler. Kampanyalar sayfasından, ağustos ayında geçerli olan fırsatlara ve önceki aylarda başlayan fakat ağustos ayında da devam eden kampanyalara erişilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir