Gündem

İSBAK’ın tartışılan ismi Bahaddin Yetkin’den istifa sonrası flaş açıklamalar

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından kısa adıyla İSBAK olarak bilinen İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş’nin başına atanan ve gelen tepkiler dolayısıyla istifa etmek zorunda kalan Bahaddin Yetkin, Youtube kanalı Biz10 TV’ye önemli açıklamalarda bulundu.

Bahaddin Yetkin, İSBAK’ın başına atandığı ve sonrasında gelen yoğun tepkiler dolayısıyla istifa ettiği süreçle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Bahaddin Yetkin’i İSBAK’a atayan Ekrem İmamoğlu basın mensuplarına yaptığı açıklamada “Biz atamalarda particilik yapmıyoruz, liyakata bakıyoruz” demişti. İmamoğlu’nun bu açıklamasından sonra da sosyal medyada Bahaddin Yetkin’inle ilgili çok sayıda tepki paylaşımları yapılmıştı.

Bahaddin Yetkin, dikkat çeken röportajında İmamoğlu’nu daha önceden tanıyor muydu? Görev kendisine nasıl tebliğ edildi? İstifa kararını kendisi mi verdi? Attığı tweetlerden dolayı pişman mı? İstifa sonrası İmamoğlu ile görüştü mü? İmamoğlu’ndan teklif gelse yine kabul eder mi? gibi birçok soruya cevap verdi.

İşte Yetkin’in ilginç açıklamaları:

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu