Yerli Dizi

İsimsizler dizisiyle ilgili “erken final” söylentisi dizinin hayranlarını üzdü

Kanal D’de yayınlanan ve ilgiyle izlenen İsimsizler dizisiyle ilgili dolaşan söylentilerin ardı arkası kesilmiyor. Bazı mahfillerde dizinin erken final yapacağı iddiası ortalığa atılırken bazı kesimlerde de dizinin gün değişikliğine gideceği konuşuluyor. Dizinin yayınlandığı Kanal D’den ve dizinin yapım şirketi Es Film’den şu ana kadar konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmış değil.

İSİMSİZLER ERKEN FİNAL Mİ YAPACAK?

Dizinin müdavimleri özellikle sosyal medyada da dillendirilen söylentilerle ilgili net açıklama beklerken kanal ve yapım şirketi tarafından sergilenen sessizlik akıllara kötü sorular getiriyor.

27 Mart 2017 tarihinde ilk bölümü yayınlanan, yapımını ES Film ve Barakuda Film’den Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici ve Ahmet Kayımtu’nun üstlendiği İsimsizler’in senaryosunu ise Mustafa Burak Doğru, Serkan Birlik, Ayça Mutlugil ve Hale Çalap yazıyor.

REYTİNG SORUNU YAŞIYOR

Cumartesi Kanal D’de ekrana gelen İsimsizler’in 25 Kasım Cumartesi günü yayınlanan en son bölümü Genel kategorisinde 10.sırada yer alırken AB kategorisinde ise 15. sırada yer almıştı.

Sezona başladığında aldığı yüksek reytingleri zamanla kaybeden İsimsizler giderek zirveden uzaklaşınca diziyle ilgili söylentiler de ortaya çıkmaya başladı.

İsimsizler, ekrana geldiği Cumartesi akşamları Yeni Gelin, Kalbimdeki Deniz, O Ses Türkiye, Bahtiyar Ölmez, Fazilet Hanım ve Kızları, Kalk Gidelim gibi önemli yapımlarla reyting rekabeti yaşıyor.

HAYRANLARI SOSYAL MEDYADAN SESLERİNİ DUYURMAYA ÇALIŞIYOR

Öte yandan İsimsizler dizisinin hayranlarını karamsarlık sarmış durumda. Hayranlar, sevdikleri dizilerini ekranda tutmanın yolunu aramaya çalışırken gün değişikliği beklentilerini de dile getiriyorlar.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

2 Yorum

  1. Ben bu dizi başlamadan fragmanları çıkarken dedim vatan millet diyip dizi yapıyonuz ama 2 gün sonra reyting diyeceksiniz diye dediğim gibi de oldu geçin bu işleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu