Magazin

Işın Karaca, o habere veryansın etti: “Hadise’nin zararını mı konuşacağız?”

Popçu Hadise’nin Türkiye ve Kıbrıs’ta vereceği 20’den fazla konserin iptal edilmesinin ardından bu konunun çok konuşulması üzerine ünlü yorumcu Işın Karaca’dan Hadise haberlerine tepki geldi. Karaca, “Tüm dünya durmuş, Hadise’nin zararını mı konuşacağız?” şeklindeki çıkışıyla gündemde.

IŞIN KARACA, ‘HADİSE ZARARA UĞRADI’ HABERLERİNE VERYANSIN ETTİ

Hadise karantina günlerini oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım ile geçiriyor. Popçunun, salgın başladığından beri tedbir amaçlı alınan önlemler kapsamında hem Türkiye, hem Kıbrıs’ta vereceği 20’den fazla konseri iptal edildi.

Ünlü popçunun 1 milyon TL’den fazla maddi kaybının bulunduğu konuşuluyor. Bu konu sosyal medyada gündemi işgal edince Hadise gibi salgın yüzünden sahneye çıkamayan Işın Karaca meslektaşına isyan etti.

Karaca, “Tüm dünya durmuş, Hadise’nin zararını mı konuşacağız? Peki ya esnaf, özel sektörün sıkıntıları, emekçi kardeşlerimizin durumu? Pes valla pes” açıklamasını yaptı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu