Magazin

Işın Karaca’dan Müslüm filmi yorumu: “Eşim filmde uyudu!”

Ünlü yorumcu Işın Karaca’dan vizyonda başarılı bir performans ortaya koyan Müslüm filmiyle ilgili flaş bir yorum geldi…Işın Karaca eşinin filmde uyuduğunu ifade etti. Karaca, şarkılarda Müslüm Gürses’in sesinin olmamasının büyük bir eksiklik olduğunu hissettiğini paylaştı.

KARACA: “TİMUÇİN ESEN OYUNCULUĞUNU YAPACAKTI”

Müslüm Gürses’in hayatını konu alan Müslüm filmine giden ünlü şarkıcı Işın Karaca film hakkında çarpıcı bir yorumun altına imza attı.

Işın Karaca “Oyunculuk ve müzik bildiğim iyi bir meslek. Filmde Müslüm Gürses’in sesini duymak isterdim. Timuçin Esen filmde oyunculuğunu yapacaktı. Ağzını kımıldatacaktı ve biz Müslüm Gürses sesi duyacaktık.”

“EŞİM TUĞRUL FİLMDE UYUDU”

“Müslüm Gürses ikondur, idoldür. Onun sesi olmadığı için bizi tatmin etmedi. Bu ülkede Müslüm Gürses, İbrahim Tatlıses, Sezen Aksu ve Ajda Pekkan’dan bir tane var. Onların sesi olmadan olmaz.Ben emeği geçen kimseye saygısızlık etmem ama Müslüm Gürses, filmde olmayınca olmadı. Hatta eşim Tuğrul filmde uyudu. Müslüm sesi olmadan onun filmi olmadı bende” şeklinde konuştu

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu