Müzik

IŞIN KARACA’DAN YAZA ÖZEL SINGLE: AZ Bİ MESAFE

Gülben Ergen, Işın Karaca’yı ağırladı. Işın Karaca, yalnızca dijital ortamda bulunan, Soner Sarıkabadayı imzasını taşıyan ‘Az Bi Mesafe’şarkIsını ilk defa “Gülben”de seslendirdi. Eğlencenin hiç bitmediği programda, Işın Karaca hem şarkı söyledi, hem davul çaldı. Stüdyodaki kum torbasını görünce dayanamayan Karaca boks bile yaptı! Karaca’nın oğlu Erdağ ve kızı Saha Mia da stüdyoya gelerek annelerini yalnız bırakmadı. Mia, genelde seyircilerin arasında otursa da, annesi şarkı söylerken ara ara kucağına zıpladı. Karaca, şarkılarını zaman zaman kızı kucağındayken seslendirdi.

IŞIN KARACA, OĞLU ERDAĞ VE KIZI SASHA İLK DEFA CANLI YAYINDA!

Işın Karaca’nın oğlu Erdağ ve kızı Mia Sasha, sürpriz yaparak programa katıldı! Oğlunu ve kızını canlı yayında gören Işın Karaca, “Ben sizi evde bırakmıştım siz nerden çıktınız?” diyerek şaşkınlığını gizleyemedi. Canlı yayında Gülben Ergen’in kolyesini çok beğenen Sasha Mia için, annesi Işın Karaca, “Programdan sonra kulise gelir senden alır. Kız evladın olduğu zaman onunla tamamen ortak oluyosun, her şeyini onunla paylaşıyorsun. Erdağ hiç öyle değildi. Hiç bir şey istemezdi. Çok uysal bir çocuktu, hala da öyledir.” dedi.

IŞIN KARACA DAVUL ÇALDI GÜLBEN ERGEN ŞARKI SÖYLEDİ!

Karaca, program boyunca şarkılarını seslendirirken Gülben Ergen stüdyoya getirilen davulu Işın Karaca’ya verip, çalmasını istedi. Karaca kendisini kırmadı ve ‘Gel Gel Sarışınım’ şarkısında davul performansı yaptı. Işın Karaca, davul çalarken Gülben Ergen de şarkıyı seslendirerek kendisine eşlik etti.

KARACA’DAN CANLI YAYINDA TOPUKLU AYAKKABIYLA BOKS ŞOV!

15 yıllık boks geçmişi olan şarkıcı, bir anda stüdyoda tepeden inen kum torbasıyla karşı karşıya kaldı. Boks yaptığını ve boksun çok sevdiği bir spor olduğunu söyleyen Işın Karaca, ayağındaki topuklu ayakkabılara aldırmadan kum torbasını tekmeleyip yumruk attı!

IŞIN KARACA’NIN TÜRK SANAT MÜZİĞİ ALBÜMÜ İÇİN GÜLBEN ERGEN’DEN DÜET SÖZÜ!

Gülben Ergen’in “Başka arabesk albümü yapacak mısın?” sorusu üzerine, Işın Karaca Türk Sanat Müziği albümü yapmak istediğini söyledi. Bu kış çalışmalarına başlayacağı albüm için, Gülben Ergen’den düet sözü de aldı! Karaca “Beraber Türk Sanat Müziği söylesek ne güzel olur biliyor musun? Çok güzel bir sentez çıkar ortaya.” deyince, ikili canlı yayında “Duydum ki Unutmuşsun” şarkısını seslendirdi.

işte Işın Karaca’nın yeni single’ı Az Bi Mesafe:

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu