Medya

Işınsu Tezkan’a Haber Global’de yeni görev

Kurulduğu 2018 yılından bu yana, Haber Global kanalında editör ve sunucu olarak görev yapan deneyimli gazeteci Işınsu Tezkan, Haber Global Ankara Temsilciliği görevine getirildi.

Görsel medya sektöründe hem ekran önünde, hem sahada 23 yıllık deneyime sahip olan gazeteci Zeynep Işınsu Tezkan, kurulduğu 2018 yılından beri Haber Global Ankara’da editör ve sunucu olarak görev yapmaktaydı.

Medyatava sitesinin haberine göre Zeynep Işınsu Tezkan, 23 Aralık itibariyle Ankara Temsilcisi olarak görev yapmaya başlayacak. Tezkan, Haber Global Ankara’nın tüm yayın faaliyetlerinden sorumlu olacak. Genel Yayın Yönetmeni Tuba Atav’a doğrudan raporlayacak.

Zeynep Işınsu Tezkan yeni görevi ile ilgili; “Tarafsız ve doğu haber bu mesleğin vazgeçilmez ilkeleri. Haber Global kurulduğu ilk günden bu yana bu ilkeleri gözeterek halka en hızlı şekilde haberi ulaştırma gayesiyle yolunda ilerledi. Bu uzun soluklu ve güçlü bir ekip çalışmasına dayanan yolculukta hedefimiz hep bir adım önde ve hep daha iyisine ulaşmaya çalışmak olacaktır” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu