TelevizyonYerli Dizi

İŞLER GÜÇLER’ DEN KÖTÜ HABER

isler-guclerGeçen yıl Haziran ayında Star TV’de ”modern muzip yalanlar” sloganıyla yaz dizisi olarak başlayan ”İşler Güçler” dikkatleri çekmiş ve sevilen diziler arasında yerini almıştı. Dizinin hayranlarına kötü haber. İşler Güçler bitiyor…

Destekten TR

Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz’in başrollerinde oynadıkları İşler Güçler dizisi, sürekli artan performansıyla oldukça beğenildi. Ancak Behzat Ç.’den sonra en iyi ”Ankara dizisi” olarak tanımlanan ”İşler Güçler” de Star’da makus talihini yaşamaya hazırlanıyor.

Destekten TR

Peki ama İşler Güçler neden bitiyor?
İddialara göre Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz’in artan hayran grafiği, kaprislerinin de sürekli artamasına sebep oldu. Dizi başladığında Kural ve Cemşir 7’şer bin, Sadi Celil Cengiz ise 5 bin lira haftalık ücret alıyordu. Dizi tutunca oyuncuların her fırsatta ücretlerine zam istemesi yapımcı Hayri Aslan’ı çileden çıkardı. Son olarak hafta da 30’ar bin lira istemeleri, yapımcının diziyi bitirme kararı almasına sebep oldu. Yapımcı Aslan’ın yakın çevresine, ” Bunların kaprislerini çekeceğime gider ‘Polis Akadamesi’ni uyarlayıp çekerim daha iyi” dediği konuşuluyor. Dizi 36’ncı bölümde sona erecek.

Destekten TR

Küfürlerde etken
Star’ın reyting rekortmeni dizisi Behzat Ç.’den sonra İşler Güçler’in de final yapması akla başka soruları getirdi. Zira oyuncular iki dizide de sıkça küfürlü konuşuyor. Bu da başta RTÜK olmak üzere bazı çevreleri rahatsız etti. Yapımcılar ve oyuncular dizideki diyologlardan taviz vermeyince, kanal yönetimiyle aralarında gerginlik yaşanmasına neden oldu.

Medyaloji.net

Öte yandan dizinin yayından kaldırılacağı haberlerinin ardından İşler Güçler!in yapım şirketi Limon Yapım’dan çıkan haberleri yalanlayan bir açıklama geldi. İşte o açıklama:

Basında yer alan , isler güçler dizisi yapım şirketini ve oyuncularını, karalamaya yönelik haberler asılsız ve haddi aşan ifadeler taşımaktadır.

Oyuncular ve Yapım arasında hiç bir problem yoktur. Oyuncularımızı ve bizi yıpratmaya çalışan asılsız haberlere değerli seyircilerimizin itibar etmeyeceklerini biliyoruz. İftira niteliği taşıyan haberi yapanlar hakkında yasal işlem başlatılacağını kamuoyuyla paylaşıyoruz.
Saygılarımızla,

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR