Yerli Dizi

İsmail Küçükkaya beklediği koronavirüs testinin sonucunu açıkladı

Fox TV’de yayınlanan Çalar Saat programının sunucusu gazeteci İsmail Küçükkaya bir süre önce koronavirüs testi yaptırdığını ve sonucu beklediğini açıklamıştı. Küçükkaya, gelen test sonucunu sosyal medya hesabından paylaştı.

İSMAİL KÜÇÜKKAYA’NIN KORONAVİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Fox TV’de Çalar Saat isimli programla izleyici karşısına çıkan gazeteci İsmail Küçükkaya, koronavirüs şüphesi nedeniyle karantinada olduğunu bildirmişti.

Edinilen bilgiye göre Küçükkaya’nın testi pozitif çıktı. Ayrıca program ekibi de karantinaya alındı.

Küçükkaya’nın durumunun iyi olduğu ifade edilirken karantina sürecinde yerine İlker Karagöz’ün ekrana çıkacağı kaydedildi.

Küçükkaya, paylaşımında sağlık durumuyla ilgili şu açıklamayı yaptı.

“Aklımız, kalbimiz İzmir’de. Kayıplarımız var, acımız büyük. Kurtarma çalışmaları halen devam ediyor. Enkaz altında kalanlar için dua ediyoruz. Bu şartlar altında kişinin kendi durumundan bahsetmesi hoş değil. Kendimi bu duruma düşürmek istemem.Lakin küçük bir açıklama yapmaya mecburum. Perşembe günü test yaptırdım ve sonucu beklerken ‘tedbiren’ izolasyona girdim.  Yaptırdığım Covid-19 test sonucu pozitif çıktı. Tedavi sürecim evde devam ediyor. Semptomlarım ağır seyretmiyor. Durumum iyi. Teşekkür ederim. Depremde hayatını kaybedenlere rahmet, geride kalanlara sabır ve metanet dilerim” ifadesini kullandı.
Kaynak Yeniçağ: İsmail Küçükkaya korona virüse yakalandığını açıkladı

sd-009.png

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu