Medya

İsmail Küçükkaya, eski eşini susturmak için 3 dava birden açtı

Fox TV’de sabah haberlerini sunan İsmail Küçükkaya’nın eski eşi Eda Demirci biten evliliğinde yaşadığı şiddet olaylarını Ali Eyüboğlu’nun YouTube kanalı Magazin Noteri’ne anlatmıştı. Gündeme oturan açıklamaların ardından İsmail Küçükkaya’nın eski eşine 3 ayrı dava açtığı öğrenildi.

Eda Demirci katıldığı programda yaptığı açıklamalarda, uğradığı şiddet nedeniyle kanser olduğunu, aşağılandığını ve aldatıldığını iddia etmişti.

Demirci, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda söz konusu açıklamaları nedeniyle eski eşi İsmial Küçükkaya tarafından kendisine 3 ayrı dava açıldığını duyurdu.

”Adalet istiyorum” diyen Demirci şu ifadeleri kullandı;

”Psikolojik şiddet devam ediyor. Dava sürecinde gizlilik kararı sebebi ile susturuldum. Dün yaptığım açıklamalarını ardından bana tüm bu acıları yaşatan İsmail Küçükkaya yine özür dilemek yerine 3 ayrı tazminat davası açtığını iletti. Konuşma yasağı sebebi ile yine susmak zorunda kalabilirim. Adalet istiyorum.”

Eda Demirci’nin “Konuşma yasağı sebebiyle yine susmak zorunda kalabilirim” şeklindeki açıklamasıyla ilgili Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur’dan ilginç bir paylaşım geldi. Fuat Uğur, sosyal medya Twitter hesabından “İsmail, şiddet uyguladığı eski eşini susturmak için 3 adet tazminat davası açmış. Ve mahkemeden boşandığı sırada olduğu gibi yine gizlilik kararı almak istiyor. Uyarıyorum, Türk adaleti buna izin vermemeli.” şeklindeki paylaşımıyla dikkat çekti.

EDA DEMİRCİ’NİN FLAŞ İTİRAFLARIYLA İLGİLİ HABERİMİZİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu