Medya

İsmail Küçükkaya, Fatih Portakal’ın yerine önerdiği kadın haber spikerini Kübra Par’a açıkladı

Habertürk TV’de yayınlanan Kübra Par’la Açık ve Net programının canlı yayın konuğu İsmail Küçükkaya’ydı. FOX TV’den ayrılan Fatih Portakal’ın ayrılmasını yorumlayan Küçükkaya, Portakal’ın sonrasında Fox Haber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk’e Show Ana Haber Spikeri Ece Üner’i tavsiye ettiğini söyledi.

Geçtiğimiz aylarda sürpriz bir emeklilik kararı alarak FOX TV’den ayrılan Fatih Portakal’ın ayrılışının yankıları sürüyor. Gazeteci İsmail Küçükkaya, Portakal’ın ayrılış sürecini Kübra Par’la Açık ve Net programında değerlendirdi.

Küçükkaya, Portakal’ın FOX TV’den ayrılığına ilişkin, “ Fatih Portakal’ın aslında istemeden bıraktığını düşünüyorum” şeklinde konuşan Küçükkaya şöyle konuştu:

“Kendi kendime Fatih Portakal ile yaptığım bir sohbet vardı. Şöyle şimdi Fatih Portakal kişisel şahsi ve ailesel bir karar verdi. Aradığımda da bunu anlattı bana. Dedi ki, ‘Birader ben dedi 53 yaşındayım’ dedi. Anlattı Şudur budur şudur şudur diye. Ondan sonra iklimi de biliyorsun. Yaşadıklarımız işte sen de yaşıyorsun dedi. Bunlar benim onunla ayrılığı kesinleştikten sonra 35 dakikalık telefon konuşmasında öğrendiklerim.

Durum netleşince Fatih Portakal’ı aradım. Durum böyle. Şimdi Fatih şöyle söylüyor: ‘Ben diyor ailevi nedenlerle kişisel nedenlerle hayat biçimine dair kaygılarım nedeniyle böyle bir karar verdim’ diyor. Dolayısıyla bir insanı bu açıklama yaptıktan sonra bize inanmak düşer ama ben de aynı zamanda Fatih ile özel hukukum bir tarafa şimdi ben tam 8 yıldır bu sene hariç 7 yıl üst üste Fatih ile aynı kurumda adeta partner gibi beraber çalıştık. Ben bunun uzun yıllar da devam etmesini istiyordum. Bu sene olmadı dolayısıyla benim ayrıca şahıs olarak bu olayların içerisinde kendi fikrim olarak şöyle yorumluyorum. İster bunu Fatih doğrular ister de doğrulamaz bilemem.”

FATİH PORTAKAL’IN YERİNE ECE ÜNER’İ ÖNERMİŞ!

İsmail Küçükkaya, programda Kübra Par’a Fatih Portakal sonrası için ilginç bir itirafta bulundu. Doğan Şentürk’le konuyu konuştuklarını dile getiren İsmail Küçükkaya isimlerin belirlenmesi aşamasında Şentürk’e bir kadın gazetecinin de Portakal’ın yerine olabileceğini söylediğini dile getirerek kendisinin Show Ana haber Spikeri Ece Üner’i önerdiğini aktardı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu