Medya

İsmail Küçükkaya’dan eski eşinin şiddet iddialarına flaş açıklama

İsmail Küçükkaya eski eşi Eda Demirci’nin kendisine şiddet uyguladığı yolundaki iddialarına yanıt verdi. Küçükkaya, Demirci’nin açıklamalarının gerçek dışı olduğunu iddia etti.

İsmail Küçükkaya’nın eski eşi Eda Demirci, yayın yasağının sona ermesinin ardından yaşadıklarını anlattı. Demirci eski eşi İsmail Küçükkaya’nın kendisini tehdit ettiğini ileri sürdü. ‘Magazin Noteri’ isimli Youtube programına konuk olan Demirci, Küçükkaya’nın kendisine “Şu konumum olmasa senin ağzını gözünü patlatırdım” dediğini aktararak, ‘’Kendisine boşanmak istediğimi söylediğimde ‘Beni bırakıp nasıl gideceksin, bu hayatı nereden bulacaksın, bu tatillere nereden gideceksin, orada ne yapacaksın? 1 milyon kadın benimle evlenmek istiyor. Ünlü bir adamdan nasıl boşanırsın?’ Dedi’’ diye konuştu.

Gazeteci İsmail Küçükkaya da Demirci’nin sözlerine cevap verdi. Sosyal medya hesabından açıklamaya yapan Küçükkaya, Küçükkaya, Eda Demirci’nin iddialarını ‘gerçek dışı’ olduğunu, mahkemede 550 bin liraya anlaşmış olduklarını da ileri sürdü.

Avukatın yazılı açıklamasında Demirci’nin sözleri için ” Eda Demirci’nin boşanma kesinleştikten yaklaşık 6 ay sonra Youtube’de yayınlanan bir magazin programında Samsun’daki evinde düzenlediği, tasarlanan 2 saat sürdüğü anlaşılan canlı yayın ile müvekkilimin manevi şahsiyetine ve kişilik haklarını zedeleyici iftira boyutunu aşan tutum ve davranışları ve beyanları külliyen gerçek dışı olup bu konuda Eda Demirci hakkında her türlü hukuki ve cezai başvuruların yapılacağı izahtan vareste olup kamuoyunun bilgisine saygı ile sunulur.”  denildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu