Gündem

İsmail Küçükkaya’dan merakla beklenen oturumla ilgili flaş açıklamalar

İsmail Küçükkaya, Gazeteduvar adlı internet sitesinden Özlem Akarsu’ya  moderatörlüğünü yapacağı oturumla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu’nun 16 Haziran’da karşı karşıya geleceği tartışmaya moderatörlük yapacak olan Küçükkaya, merak edilen konulara açıklık getirdi.

KÜÇÜKKAYA: “TÜRKİYE’NİN EN RAHAT İNSANIYIM”

Özlem Akarsu, Küçükkaya’nın, kendisine yayın için kaygılı olmadığını ve kendinden emin olduğunu söylediğini aktardı.

“İddia ediyorum, şu an Türkiye’deki en rahat insan benim”şeklinde konuşan Küçükkaya, şunları dile getirdi:

“Kendimi rüştümü ispatlamış biri olarak görüyorum. Ben en iyi bildiğim işi yapacağım. Soru soracağım. Kaygılı değilim. Kendimden çok eminim. İddia ediyorum şu an Türkiye’de en rahat insan benim. Niye dayak yiyeyim? Hayatta en iyi bildiğim şeyi gazeteciliği yapacağım. Bütün Türkiye’nin beni izleyeceğini biliyorum, bu sorumlulukla sorularımı soracağım.”

CÜNEYT ÇAKIR ÖRNEĞİNİ VERDİ

“Cüneyt Çakır’ın Türkiye’deki değil, Avrupa finallerindeki maç yönetmesini biliyorsunuz. Aynen öyle yöneteceğim maçı. Hakem olarak mümkün olduğu kadar topun sahada çok kalmasını sağlayacağım. Maça az müdahale edeceğim. Top oyunda mümkün olduğunca çok kalsın, benim amacım bu”

İşte, İsmail Küçükkaya’nın çok merak edilen oturumla ilgili açıklamaları:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu