Medya

İsmail Saymaz, Akit yazarına ilginç soru: “Plajda mı kıldın namazı?”

Dün akşam TV100 kanalında yayınlanan programında bir araya gelen isimlerden gazeteci İsmail Saymaz, Akit gazetesi Ankara temsilcisi Hacı Yakışıklı'yı canlı yayında fena yakaladı. Hacı Yakışıklı sözlerini düzeltmek zorunda kaldı.

TV100’deki Yüz Yüze programında dikkat çeken bir diyalog yaşandı. Akit Yazarı Yakışıklı, “Ben bayram namazını Allah nasip etti, Kapalı Maraş’ta kıldım. Kapalı Maraş nerede? Tabii Kemal Kılıçdaroğlu bilmiyor nerede olduğunu? Kıbrıs’ta açılan Maraş bölgesi…” dedi.

Bunun üzerine İsmail Saymaz araya girerek, “Kapalı Maraş’ta cami mi var ya?” diye sordu. Yakışıklı ise bir anda sözlerini geri alarak, “Lefkoşa’da kıldım. Yani Kapalı Maraş’taydım bayramda” ifadelerini kullandı.

Saymaz bu yanıt üzerine gülerek, “Plajda mı kıldın namazı ya, nerede kıldın?” diyerek Hacı Yakışıklı’ya ilginç göndermede bulundu.

İşte programdaki o anlar:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu