Medya

İsmail Saymaz anlaşma yaptığı yeni medya adresini duyurdu

Gazeteci İsmail Saymaz’ın yeni adresi belli oldu. Saymaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla anlaşma yaptığı medya gurubunu duyurdu. Sözcü Medya Grubu ile anlaşmaya varan İsmail Saymaz’dan ilk paylaşım da geldi.

Sözcü Medya Grubu ile el sıkıştığını duyurduğumuz gazeteci İsmail Saymaz, kişisel instagram hesabından ilk paylaşımını da yaptı.

Sözcü TV Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Aktaş’la çekildiği bir kareyi takipçileri ile paylaşan Saymaz, “Ve nihayet Sözcü TV, Erdoğan Aktaş’ın öncülüğünde yayın hayatına ilk adımını atıyor. Bundan böyle Türkiye’nin en bağımsız, en özgürlükçü ve en etkili televizyonunu kurmak için yola çıkıyoruz. Yolumuz açık olsun” notunu düştü.

Hürriyet Gazetesi’ndeki 18 yıllık macerasını bu yılın Mart ayında bitiren İsmail Saymaz, Sözcü Gazetesi için özel ve araştırma haberler hazırlayıp, Sözcü TV’de de yorumculuk yapacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu