Medya

İsmail Saymaz: Cem Küçük’e dava açacağım!

Cem Küçük ve İsmail Saymaz davalık olma yolunda… Cem Küçük, İsmail Saymaz’ın konuk olduğu CNN Türk’teki tartışma programını hedef almıştı. Twitter’da İsmail Saymaz’a yüklenen Cem Küçük ile İsmail Saymaz arasındaki tansiyon iyice yükseldi. Küçük, Saymaz’a 2014 Ocak ayında Zekeriya Öz’ü yeren twitlerini niye sildin diye sordu.

“Ahmet Hakan ve İsmail Saymaz 2013-16 arası FETÖ tetikçiliği yaptınız ve bedelini ödeyeceksiniz” diyerek Ahmet Hakan ve İsmail Saymaz’ı hedef alan Cem Küçük şu görüşleri paylaştı;

“2013-16 arası Fetö’cü Eyüp Can’ın emrinde çalışmış İsmail Saymaz utanmadan Reşat Petek’e saldırıyor. 2014-15 Döneminde defalarca FETÖ’nün Bugün TV’sine çıktın. Çünkü Cumhurbaşkanımızın yok edilmesini istiyordun, tıpkı FETÖ gibi… ‘Türkiye’de dindarlar zulüm görmedi’ diye yalan söyledin. Dindarlara hakarettir bu İsmail Saymaz ve hala özür dilemedin. Bedelini ödeyeceksin.”

İsmail Saymaz, bu gelişmenin ardından Cem Küçük’e karşılık verdi. Saymaz;  “Cem Küçük adlı yalı bitirimi hakkında dava açacağım; göreceğiz kimmiş ajan, kimmiş tetikçi…” diye yazdı.

İsmail Saymaz, “Feto’cu bankanın kredisiyle alınmış yalıdan söz ettiğim günden sonra stajyer bitirim Cem Küçük’ü üzerime saldılar. Ben cemaatin tutuklama listesindeyken; stajyer bitirim Cem Küçük o gün de cemaati savunuyordu. Biz cemaatin kara listesindeyken, stajyer bitirim Cem Küçük, cemaati öpmelere doyamıyordu” ifadelerini kullandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu