Medya

İsmail Saymaz ve Erem Şentürk arasında Twitter’da sert polemik!

Gazeteci İsmail Saymaz ile Diriliş Postası Genel Yayın Yönetmeni Erem Şentürk arasında sert polemik…Sosyal medya Twiyter üzerinden sert ifadelerle birbirlerine yüklendiler.

Gazeteci İsmail Saymaz ile Diriliş Postası Genel Yayın Yönetmeni Erem Şentürk arasındaki tartışma sosyal medyanın gündemine oturdu.

Saymaz’ın “Bir öğün bile aç kalmamış olanların, sofrasında kuş sütü bile eksik olmayanın, yarın sofrada evladının önüne bayat ekmek koyacak çaresize, bir fırının önünde kuyruğa girdi diye, “iki gün aç kalsan ölür müsün” dediği bir dünya… İki gün insan olsan ölür müsün?” tweetini alıntılayan Şentürk, şu ifadeleri kullandı:

 

“Mesela bu işte ucuz bir numara. Her akşam asgari ücretten daha fazla parayı rakı masalarında ezenlerin böyle popülist pozları kabak tadı artık. Karagümrük’te kirada oturuyorum. Karantinada, ne ekmeksiz ne susuz kaldık. Fakirler olarak rahatız başka kapıda numara yapın.”

1-126.png

Sonrasında İsmail Saymaz, Şentürk için “İçinden ‘Allah’ diyerek müslüman çarpan holdingleri, devlete çöken cemaatleri çıkarmış bir siyasi geleneğin, içmeden sarhoş olmuş mensubusun” ifadesini kullandı.

2-113.png

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu