Medya

İsmail Saymaz’dan Güldür Güldür’de kendisine yapılan göndermeye ilginç tepki

Habertürk TV'de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katıldığı programdaki performansıyla eleştirilen Sözcü gazetesi yazarı İsmail Saymaz, Show TV'nin eğlence programı Güldür Güldür Show'un sezon finalinde espri konusu oldu. İsmail Saymaz, kendi hakkındaki skece sosyal medya Twitter hesabından tepki verdi.

Habertürk TV’de Kübra Par’ın sunduğu Açık ve Net programına katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya soru soramadığı için eleştirilen gazeteci İsmail Saymaz, Güldür Güldür Show’un sezon finalinde espri konusu oldu.

“HAZIRLADIM DA SORAMADIM…”

Söz konusu skeçte psikolog adayı Feridun, Konya’dan kendilerini ziyarete gelen ‘Mesut enişte’nin köy dedikodularını bölüp bir türlü konuşamadı. Feridun’un, neden soru sormadığını soran evin sahibine cevabı ise “Soru hazırladım da soramadım. İsmail Saymaz gibi kaldım böyle” oldu. Skeçte Saymaz’ın programdaki oturuşu, mimikleri ve el hareketleri de karikatürize edildi.

CEVAP GECİKMEDİ

Gazeteci İsmail Saymaz da o anları Twitter’dan paylaşarak, ‘O kadar değildi ama, neyse…’ dedi.

İşte o paylaşım…

NE OLMUŞTU?

24 Mayıs 2021’de yayınlanan Açık ve Net başladığında “Çıkışta gözaltına alınır mıyız?” diyen İsmail Saymaz, Süleyman Soylu’ya, organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in iddiaları başta olmak üzere kendisinden beklenilen soruları sormadığı için eleştirilerin hedefi olmuştu. Programa katılan diğer gazetecilerden Merdan Yanardağ, programın kötü yönetildiğini söyleyerek Par’ı suçlamıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu