Medya

İsmail Saymaz’dan ilginç Beyaz TV açıklaması…”Teklifi reddettim”

İsmail Saymaz, Gökçeklerin kanalı Beyaz TV’den kendisine teklif geldiğini ve teklife ne cevap verdiğini açıklaması medyanın gündeminde. Saymaz, sosyal medya Twitter’dan  gelen teklifi reddetme nedenine ilişkin paylaşım yaptı.

Gazeteci İsmail Saymaz, eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’in sahibi olduğu Beyaz TV’den düzenli konuk olması için teklif aldığını duyurdu. Saymaz, “Beyaz TV’ye çıkmanın bir gazeteci için haysiyet kırıcı olduğunu belirterek, teklifi reddettim” açıklamasını yaptı.

Sosyal medya hesabı Twitter’dan paylaşım yapan Saymaz, Melih Gökçek’e seslenerek, “Bir ay önce oğlunuzun kanalı Beyaz TV’den iki önemli sunucu beni arayarak, ücret mukabilinde düzenli konuk olmamı teklif etti. Ancak Beyaz TV’ye çıkmanın bir gazeteci için haysiyet kırıcı olduğunu belirterek, teklifi reddettim” paylaşımında bulundu.

Twitter’ı yoğun bir şekilde kullanan ve de polemikleri çok seven Melih Gökçek’in İsmail Saymaz’ın bu açıklamasına ne cevap vereceği merak ediliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu