Medya

İsmail Saymaz’ın Ersoy Dede sevinci kısa sürdü… Twitter’da ilginç restleşme!

24 TV programcısı ve Star gazetesi yazarı Ersoy Dede, geçtiğimiz günlerde 24 TV’deki programının sona erdiğini ve kanaldan ayrıldığını duyurmuştu. Hürriyet gazetesi muhabiri İsmail Saymaz, Ersoy Dede’nin işini kaybettiğinden dolayı ilginç bir paylaşımda bulundu. Saymaz, Ersoy Dede’nin işine son verilmesiyle ilgili olarak  “hiç üzülmedim” ifadesini kullanmıştı. Ama Ersoy Dede’den sürpriz bir haber daha geldi.

TWITTER’DA KOZLARINI PAYLAŞTILAR

Kanal 24’teki işine son verilen Ersoy Dede’nin ekran sessizliği oldukça kısa sürdü. Dede, bugün sosyal medya Twitter hesabından yaptığı paylaşımda yeniden 24 TV’deki işine döndüğünü açıkladı.

İsmail Saymaz, dikkat çeken paylaşımında Ersoy Dede için şunları ifade etti:

“Normalde, insanların işini kaybetmesini olumlamayı ahlaken ve insanen doğru bulmam. Ama Ersoy Dede’nin TV programının sonlandırılması gayet iyi oldu. Onca tetikçilik, hedef gösterme, iftira ve hakaretin bir bedeli olmalıydı. Aldığı her kuruşta bir ah vardı. Hiç üzülmedim.”

Ersoy Dede’nin bu paylaşıma karşılığı ise oldukça sert oldu. Dede, Saymaz’a cevap niteliği taşıyan paylaşımında, Saymaz’ın paylaşımına atıf yaparak “Normalde kimseye ah etmeyi ahlaken ve insanen doğru bulmam. Ama bu şerefsizin üç kuruşa muhtaç olduğu günleri görmeyi nasip etsin Rabbim bana” diye yazdı.

Ersoy Dede, pazartesi gününden itibaren yeniden 24 TV ekranlarında olacak.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu