Medyabey TVTelevizyon

İsmail Türüt’ten Kerimcan Durmaz’ı üzecek açıklama:”Olduğu yerden geçmem!”

Bir süredir ortalarda görünmeyen ünlü türkücü İsmail Türüt, Beyaz TV’de Tahir Sarıkaya’nın sunduğu ‘Uyan Türkiyem’ programının canlı yayın konuğuydu. İsmail Türüt’ün sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz ile ilgili açıklamaları programa adeta damga vurdu. Türüt’ün canlı yayındaki ”Allah korusun Kerimcan Durmaz’ın olduğu yerden geçmem!” açıklaması dikkat çekti.

İSMAİL TÜRÜT YİNE KONUŞULACAK AÇIKLAMA

Türkücü İsmail Türüt, sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz’ın bulunduğu yerden geçmeyeceğini söyledi.

Türüt, Durmaz ile ilgili açıklamalarına, ”Bu Kerimcan Durmaz gibi insanları kim seviyor, kim dinliyor? Yaptığı işin sevilecek yanını bana bir anlatın.” cümleleriyle devam etti.

İsmail Türüt, “Allah korusun Kerimcan Durmaz’ın olduğu yerden geçmem! Bu Kerimcan Durmaz gibi insanları kim seviyor, kim dinliyor? Yaptığı işin sevilecek yanını bana bir anlatın” dedi.

“YAVUZ SEÇKİN’İN ANIRCAN KARAKTERİNİ TERCİH EDERİM!”

Tahir Sarıkaya’nın “yani silah zoruyla getirseler yine de Kerimcan Durmaz’ın konserine gitmem mi diyorsunuz?” şeklindeki sorusuna “Allah şahit” diye cevap verdi.

Türüt, Kerimcan Durmaz’ın yaptığı işin sanatla da sanatçılıkla da alakasının olmadığını söyleyerek “Yavuz Seçkin’in Anırcan karakterini tercih ederim şeklinde konuştu.

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz’ın bu sert sözleri nasıl bir tepki vereceği merak ediliyor.

İşte, Beyaz TV’de İsmail Türüt’ten çok konuşulacak Kerimcan Durmaz açıklamaları:

https://www.youtube.com/watch?v=moIBc5DCHwc&feature=youtu.be

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu