MagazinSpor

İspanyol güzel Eckmann’dan Fenerbahçe marşı

Fenerbahçe ve Real Madrid arasında oynanan THY Euroleague karşılaşmasında ekranda 4 saniye kadar görüntü veren ve bir anda Fenerbahçe taraftarının gönlünde taht kuran sunucu Alyson Eckmann sosyal medya hesabından Fenerbahçe marşı seslendirmesi olay oldu.

Fenerbahçe-Real Madrid arasında oynanan THY Euroleague karşılaşması sonrasında takımının kaybetmesine çok üzülen Alyson Eckmann sosyal medya üzerinden bir çok Fenerbahçe taraftarının kendisini teselli etmesi sonucu çok etkilendi. Fenerbahçe taraftarı olmaya karar veren Eckmann’ın Twitter hesabında takipçi sayısı bir anda arttı. Bu ilgiye kayıtsız kalmayan Alyson Eckmann artık koyu bir Fenerbahçe taraftarı. Final Four öncesi Fenerbahçe basketbol takımına destek vermek için yarım Türkçesi ile marş bilesöyledi.

İşte o anlar;

https://www.youtube.com/watch?v=frw2VMAjnfM

ALYSON RAE ECKMANN KİMDİR?

Tam adı Alyson Rae Eckmann olan Amerikalı güzel, Madrid’de yaşıyor ve İspanya’da modellik yapmasının yanı sıra televizyon ekranlarında da yer alıyor. 1990 doğumlu Aly Eckmann, Türk taraftarların attığı tweet’ler sonrası şaşkına uğrarken, atılan tweet’lerin bazılarını sosyal medya hesaplarında paylaştı ve bu ilgiden memnun oldu.

16-05/04/ekran-alintisi.JPG

16-05/04/2.JPG

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR