Spor

İspanyol medyasına göre işte Arda Turan’ın yeni takımı

Luis Enrique’nin Katalan devi Barcelona’dan  ayrılması sonrasında kulübünün transfer listesine koyduğu milli futbolcu Arda Turan, futbol kariyerine Çin veya İtalya’da  devam edecek iddialarıyla gündeme gelmişti. Ama bu iddialar geçerlilik kazanmadı. Çünkü İspanyol medyasına göre Arda Turan’ın bu haberlerin aksine dünyanın en iyi ligine gitmek üzere…

ARDA TURAN ARSENAL YOLUNDA

Barcelona kulübüne yakınlığıyla tanınan El Desmarque’de yer alan Arda Turan haberine göre Barcelona’nın yeni teknik direktörü Ernesto Valverde’nin kadrosunda düşünmediği Arda’nın menajeri Ahmet Bulut, Arsenal’le sözleşme şartları için anlaşmaya vardı.

Esas mesele ise milli oyuncu için istenen bonservis bedeli. Barcelona, bonuslar haricinde 34 milyon Euro ödediği Arda’dan 30 milyon Euro almak istiyor. Buna karşın Arsenal, bonservis pazarlığı yaparak bedeli indirmeyi düşünüyor. Arda’nın Arsenal’in teklifine sıcak baktığı da gelen haberler arasında.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu