Kültür-SanatYaşam

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı’na Abdurrahman Şen’in yerine kim getirildi?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde görev değişikliği…Uzun yıllardır İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı görevini yürüten Abdurrahman Şen’in yerine yeni bir isim getirildi. Yapılan yeni atamayla İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ. Genel Müdürlüğüne Rıdvan Duran atandı. Atamanın Kadir Topbaş’ın yerine göreve getirilen MevlütUysa’ın görevine başladığı zamanın hemen sonrasına rastlaması ise dikkatlerden kaçmadı.

İ.BB KÜLTÜR AŞ. GN. MÜDÜRÜ RIDVAN DURAN KİMDİR?

Rıdvan Duran, 1972 yılında Sakarya’da doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun oldu. 2004-2008 Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevinde bulundu. 2014 yılına kadar Başkanlık Müşavirliği yaptı. 2014 yılında SASKİ Yönetim Kurulu Üyeliği ve Sakarya Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevlerinin ardından Anadolu Ajansı İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevinde bulundu.

FETÖ kumpasından Kültür A.Ş.’nin başına...

UZAK-DOĞU SPORLARINA OLAN İLGİSİYLE TANINIYOR

2017 Temmuz ayı itibariyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü olarak atanan Duran, Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanlığı, Sakaryaspor Kulüp Asbaşkanlığı ve Başkan Vekilliği, Türkiye Karate Federasyon Asbaşkanlığı yapmıştır. Halen Türkiye Wushu-Kungfu Federasyonu Asbaşkanlığı görevi devam etmekte olup, evli ve 4 çocuk babasıdır.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu