Sinema

İstanbul Kırmızısı filminin fragmanı yayında… Filmin vizyon tarihi ne zaman?

Ferzan Özpetek’in yönetmenliğini yaptığı, Halit Ergenç, Tuba Büyüküstün, Nejat İşler, Mehmet Günsür gibi önemli oyuncuları bünyesinde barındıran İstanbul Kırmızısı – Aşk filminin vizyon tarihi belli oldu. Filmin fragmanı da bugün yayınlandı. İstanbul Kırmızısı’nın fragmanını haberin sonunda izleyebileceksiniz. Peki İstanbul Kırmızısı’nın konusu ne? İstanbul Kırmızısı’nın oyuncu kadrosunda kimler var? İşte haberin detayları…

İSTANBUL KIRMIZISI FİLMİ 3 MART’TA VİZYONA GİRECEK
“Uzun yıllar yurt dışında yaşayan yazar-editör Orhan Şahin ünlü yönetmen Deniz Soysal’ın ilk kitabı üzerinde çalışmak için İstanbul’a gelir. Deniz zenginliğinin son demlerindeki ailesiyle birlikte bir yalıda yaşamaktadır. Orhan daha ilk günden Deniz’in karmaşık ilişkileri, esrarengiz arkadaşları ve aile bireylerinin ortasında bulur kendini. Yıllar sonra döndüğü İstanbul’u yepyeni gözlerle keşfederken, unuttuğu duyguları yeniden yaşamaya başlayacaktır.”

İSTANBUL KIRMIZISI KÜNYE:

BKM Film, İmaj, R&C Produzioni, Faros Film, Rai Cinema ortak yapımı

Yönetmen: Ferzan Özpetek

İSTANBUL KIRMIZISI OYUNCU KADROSU:

Halit Ergenç, Tuba Büyüküstün, Nejat İşler, Mehmet Günsür, Çiğdem Selışık Onat, Zerrin Tekindor, Serra Yılmaz, Reha Özcan, Ayten Gökçer, İpek Bilgin, Selim Bayraktar, Cemre Ebüzziya, Tuğrul Çetiner Şerif Sezer, Nergis Öztürk Toktaş, Rıza Kocaoğlu, Yelin Bilgin, Tayfun Sav, Yunus Albayrak, Gaye Su Akyol.

İstanbul Kırmızısı fragmanı-izle

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu