Yerli Dizi

İstanbul Sokakları’nda Gizem Karaca’nın partneri hangi oyuncu oldu?

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği İstanbul Sokakları dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. Dizide başrolü paylaşacak erkek oyuncunun da kim olduğu açıklığa kavuştu. Caner Cindoruk’un İstanbul Sokakları’nda Gizem Karaca ile başrolü paylaşacak erkek oyuncu olduğu açıklandı.

 

İstanbul Sokakları dizisinde Gizem Karaca, Naz Elmas, Rıza Kocaoğlu, Derya Alabora,Turgut Tunçalp, Yıldız Kültür, Mine Teber, Sitare Aktaş’ın oynayacağı belli olmuştu.

İstanbul Sokakları dizisinde oyuncu kadrosu son şeklini almış oldu. Gold Film’in sahibi Faruk Turgut son olarak başrol erkek oyuncunun da adını açıkladı.   Faruk Turgut kişisel sosyal medya hesabından bu ismin Caner Cindoruk olduğunu duyurdu. .İstanbul Sokakları’nın çekimleri  25 Şubat’ta başlayacak. Dizi,  Mart ayında Show TV’de ekrana gelecek. Dizinin yönetmenliğini ise tecrübeli yönetmen Faruk Teber yapacak.

Dizinin kadın başrol oyuncusu Gizem Karaca en son Güzel Köylü dizisiyle izleyicinin karşısına çıkmıştı.

İstanbul Sokakları’nda Gizem Karaca’nın erkek partnerinin kim olacağı merak konusuydu. Faruk Turgut’un açıklamasıyla meraklar giderilmiş oldu.

Caner Cindoruk ise en son Star’da yayınlanan Aramızda Kalsın dizisinde Civan karakterini oynamıştı. Aramızda Kalsın’da Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır rol alıyordu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu