TelevizyonYerli Dizi

İstanbul Sokakları’nın yayın tarihi belli oldu

Show TV’de ekrana gelecek olan İstanbul Sokakları dizisinin yayın tarihi belli oldu. Başrollerini Gizem Karaca, Caner Cindoruk, Rıza Kocaoğlu ve Naz Elmas’ın paylaştıkları İstanbul Sokakları dizisi 18 Nisan Pazartesi akşamı ekrana gelecek.

Gold Film’in yapımcılığında çekilen dizinin başlama tarihini şirketin sahibi Faruk Turgut açıkladı. Turgut, kişisel sosyal medya hesabından dizinin 18 Nian pazartesi akşamı yayında olacağını duyurdu. İstanbul Sokakları dizisinin yönetmenliğini Faruk Teber yapıyor. Dizisinin senaryosunu ise Zülküf Yücel ve Zehra Yücel yazıyor.

GİZEM KARACA VE CANER CİNDORUK DİZİNİN YENİ İKİLİSİ

Show TV’de yayınlanacak İstanbul Sokakları dizisinin başrollerini; Gizem Karaca, Caner Cindoruk, Rıza Kocaoğlu ve Naz Elmas paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda; Derya Alabora, Mehmet Çevik, Yıldız Kültür, Mine Teber ve Sitare Akbaş gibi oyuncular  da yer alıyor.

Caner Cindoruk, Gizem Karaca’ya  başrolde eşlik edecek. İstanbul Sokakları’nda oynayacak olan diğer başarılı bir oyuuncu olan Rıza Kocaoğlu, son olarak Filinta dizisinde Celal rolündeki acımasız bir katili canlandırmıştı. Rıza Kocaoğlu da İstanbul Sokakları dizisinin önemli isimlerinden biri olacak.

İSTANBUL SOKAKLARI HANGİ PROGRAM VE DİZİLERLE REYTİNG YARIŞINA GİRECEK?

İstanbul Sokakları’nın başrol oyuncusu 23 yaşındaki Gizem Karaca ise, Star TV’de 52 bölüm yayınlandıktan sonra final yapan sevilen dizi Güzel Köylü’de başrol oynamıştı.

İstanbul Sokakları Pazartesi akşamları AtV’nin dizisi Kırgın Çiçekler, Star’ın dizisi Paramparça, TRT’nin Yeşildeniz dizisiyle reyting rekabetine girecek.

Bu dizilerin yanı sıra TV8’in şu sıralar en büyük silahı konumundaki Survivor ile de sert bir rekabete girmesi beklenen İstanbul Sokakları’nın işinin hayli zor olacağı tahmin ediliyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu