Kültür-SanatMüzik

İstanbul Tarkan’a doyamadı!..İşte Eylül ayı konser takvimi

İstanbul’un dinlemeye doyamadığı Megastar Tarkan, yoğun istek üzerine Harbiye Açıkhava’daki konser maratonuna kaldığı yerden devam edecek. Tarkan, 6-8-9 Eylül tarihlerinde Harbiye Açıkhava’da olacak.

İSTANBUL’DA EYLÜL’DE DE TARKAN FIRTINASI ESECEK

Müzikseverler tarafından yoğun ilgi gören yeni albümü “10”nun ardından Tarkan, Temmuz ayında her biri birbirinden coşkulu geçen Açıkhava konserlerinde sevenleriyle buluştu. İstanbul’un dinlemeye doyamadığı Megastar, yoğun istek üzerine Harbiye Açıkhava’daki konser maratonuna 6-8-9 Eylül tarihlerinde de devam edecek.

10 ALBÜMÜNE İLGİ BÜYÜK

2010’da “Adımı Kalbine Yaz” ile dinleyicisinin büyük beğeni toplayan Tarkan’ın, uzun bir süredir üzerinde çalıştığı onuncu albümü “10” müzikseverlerle 15 Haziran’da buluşmuştu.

Tarkan’ın, büyük bir heyecanla hazırladığı, her renkten 14 pop şarkısının yer aldığı yeni albümü “10”da, kendi söz ve bestelerinin yanı sıra Sezen Aksu, Aysel Gürel, Nazan Öncel, , Günay Çoban, Gülşah Tütüncü, Ümit Sayın, Murat Matthew Erdem-Ayça Z. Aydın (Miya) ve Serdar İzzet Özdoğan imzalı şarkılar da bulunuyor.

SADECE FIZY VE APPLE MÜZİK’TEN İNDİRİLEBİLİYOR

Tüm müzik marketlerle birlikte dijital platformlarda ilk olarak yalnızca fizy ve iTunes üzerinden indirilebilen albüm, sonraki hafta yalnızca fizy ve Apple Müzik üzerinden çevrimiçi de dinlenebilecek.

Tarkan’ın DMC etiketiyle yayınlanan yeni albümü bir tüm dijital müzik platformlarında çevrimiçi dinlemeye açık olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu