Yaşam

İstanbul Üniversitesi formasyon kayıtları ne zaman (2017 HAYEF kayıt şartları ve tarihleri)

2017 Ekim Dönemi (9. DÖNEM) Formasyon Başvuru Sonuçları açıklandı. Formasyon kazanan asil üyeler açıklandı. Yedek üyelerin kayıt hakkı kazanıp kazanmadığı ne zaman açıklanacak? İstanbul Üniversitesi Formasyon için kayıt 3 gün ile sınırlı. Her bölüm için ayrı bir günün belirlendiği HAYEF kayıt tarihlerini sakın kaçırmayın. İşte bölümlere göre HAYEF kayıt tarihleri, kayıt saatleri ve şartları…

2018 BAHAR DÖNEMİ KAYITLARI İLE İLGİLİ HABERİMİZ İÇİN

İstanbul Üniversitesi bahar dönemi formasyon başvuruları bugün başlıyor (HAYEF 2018)

HAYEF resmi sitesinde konuyla ilgili olarak verilen bilgiler şu şekilde:

2017-2018 Güz Dönemi PFSP başvuruları için Kesin Kayıt yapılacak 3 gün bölümlere göre ayrılmıştır. Her bölümün kayıt günleri aşağıda listelenmiştir.

İlan edilen günden önce/sonra gelen adayların kayıtları alınmayacaktır.

Boş kalan kontenjanlara yedek listelerden kaydı alınacak adaylar için kayıt çağrısı 12.10.2017 mesai bitiminden sonra web sitemiz üzerinden yapılacaktır.

10 Ekim 2017 Salı günü HAYEF Bahçeli Bina A Blok’ta: Almanca, Arapça, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Türk Dili ve Edebiyatı, Felsefe ve Adalet bölümlerinin kaydı yapılacaktır.

11 Ekim 2017 Çarşamba günü HAYEF Bahçeli Bina A Blok’ta: Muhasebe ve Finansman, Psikoloji, Kimya, Biyoloji, Fizik, Coğrafya bölümlerinin kaydı yapılacaktır.

12 Ekim Perşembe günü HAYEF Bahçeli Bina A Blok’ta: Ulaştırma, Hizmetleri, Matematik, Beden Eğitimi, Denizcilik, DİKAB, Gazetecilik, Halkla İlişkiler, İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri, Müzik, Radyo Sinema Televizyon, Sağlık, Sanat Tarihi, Tarih bölümlerinin kaydı yapılacaktır.

blankÖNEMLİ :

Kesin kayda hak kazanan öğrenciler kayıtlarını şahsen yaptıracaklardır. Gelemeyecek olan öğrencilerin kayıtlarını yaptıracak kişilerde öğrenci tarafından verilmiş noter vekaleti olması zorunludur.

KESİN KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR:

Lisans mezunları için onaylı mezuniyet belgesi. (Mezuniyet belgesinin aslını ve fotokopisini (1 tane) getireceklerdir.)
Hem lisans mezunları hem de öğrenciler için onaylı not döküm belgesi. (Mezunlar bir adet transkript fotokopisi ve transkriptin aslını getireceklerdir. Öğrenciler transkriptin aslını (1 tane) getireceklerdir, fotokopiye gerek yoktur.)

Halen lisans öğrencisi olanlar için öğrenci belgesi (Aslını getireceklerdir (1 adet), fotokopiye gerek yoktur.)

Başvuru Dilekçesi (Web sayfamızdaki ilgili duyurudan indirebilirsiniz.)

Nüfus cüzdanı fotokopisi (Aslını ibraz etmek koşulu ile)

1 Adet vesikalık fotoğraf

Öğrenim ücretinin (2.052,00 TL) belirlenen ilk taksitinin (1.026,00 TL) yatırıldığına dair dekont.

Asilden kazanan adaylar cep telefonlarına gelecek olan referans numaraları ile, 9 Ekim 2017 Pazartesi gününden itibaren harç ücretlerini Halkbankası ATM ve Şubelerinden yatırabilirler. SMS GELMEDEN HARÇ ÜCRETİNİZİ YATIRMAYA ÇALIŞMAYINIZ.”

İlgili Linke Tıklayarak Sonuçlara Ulaşabilirsiniz

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu